Tři srdce (2007) (TV film)

Václave Křístku o pohádku už se nepokoušejte!

Přemluv bábu (2010) odpad!

Nechápu co to Zelenku napadlo. Trapas č. 1

Kick-Ass (2010)

Tak jo vy kundy - zní sice z úst dvanáctileté holky dost divně, ale taková už je doba. Jinak docela dobrej film pro mladší diváky.

Dračí klon (2003) odpad!

No to snad ne! Jak toto může někdo natočit?

Kód smrti (2008)

Mohl to být i dobrej film, ale tak příšerně natočené akční scény (nepochopitelná kamera,střih) mně přesvědčily, že už to podruhé vidět nemusím.

Smrtící déšť (2009) (TV film) odpad!

Namísto točení katastrofálních filmů by se měli Kanaďané raději věnovat hokeji, to je jejich parketa.

Bohouš (1968) (TV film)

Vinikající dialogy, vývorní herci. 25 minut skvělé zábavy pro milovníky dobrého humoru.

Zatmění Země (2009) (TV film)

Bohužel blbost, aby to bylo průměrné musel by se přepsat scénář a vyměnit režisér.

Teror na palubě (2009) odpad!

Divím se že jsem se dokoukal až do konce. Už jsem to vzdával, ale Krista Allen se objevila na minutu na obrazovce a tak sem se rozhodl, že to protrpím. Hrozný scénář-hrozný film. Fred Olen Ray je patrně v životní formě, takže natočí asi ještě hromadu šílených blbostí.

Slepá hora (2007)

Takových filmů by se mělo točit víc a ne jen z Číny, ale z celého světa. Příběh, kterých se po světě odehrávají tisíce (a nejen v Číně) Natočený bez zbytečných kudrlinek, tak jak jej patrně život napsal a to je dobře.