Lenssen & spol. (2003) (seriál) odpad!

Strašné, už nikdy více nechci vidět ani tři minuty, natož dvaadvacet.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Poslední série už to pro mně není to pravé ořechové, ale jinak klobouk dolů za hromady skvělých epizod.

Král hadů (2005) (TV film)

Jsou i hloupější filmy, tak jednu dám, ale vidět to už rozhodně nemusím.

Pohlaď kočce uši (1985)

Příjemný film hlavně pro děti či mládež zpívající v dětských sborech, kterých je u nás požehnaně. Pinkavův lepší počin, protože se tam té politiky moc narvat nedalo a to je dobře. Pro mně v celku pohoda.

Hannah Montana (2009)

Po půl hodině jsem chtěl vypnout, ale nakonec dávám two stars a to za lepší druhou půli.

Návštěvníci (1983) (seriál)

Ani nevím proč, ale mám ten seriál moc rád. Jindřich Polák uměl dobře své řemeslo. Herecky pro mně dobře obsazeno a hlavně dobře zahráno.Zajímavej scénář který měl a má co říct i teď a hlavně žádná politika.

Jak přišli kováři k měchu (1998) (TV film)

Tak tuhle nevychovanou Terezku bych tedy rozhodně nechtěl. No ale vážně. Když není dobrý scénář, tak to prostě nemůže vyjít.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Vojnu mi to připomíná, ale asi tam chybí ta přirozenost v podobě chlastu, cigaret atd. Na rok 1988, kdy už jela glásnosť a perestrojka hodně pitomé. Je to jako z umělý hmoty, ale co od Sokolovského čekat. Frčkama hodnotit nejde, tak teda jednu hvězdu za pobavení a za Kyslíka v podání Vladimíra Javorského.

Třicet panen a Pythagoras (1973)

Příjemné písně, krásná děvčata a troška oddechu a zábavy ze sedmdesátých let. Nic víc nic míň.

Oheň z nebe (2001) (TV film)

Ani pořádně nevím za co jí dávám,ale asi proto že jsem se dokoukal do konce. Jinak spíš trapný počin, tento film.