Česko Slovensko má talent 2 (2011) (pořad) odpad!

Dal bych jednu, ale Rausch a mladej Prachař (mimochodem nevím proč tam vůbec učínkují, krásně by se tento pořad bez nich obešel) to shazují u mně na dno.

Python (2000) (TV film)

Měl jsem odpad, ale po shlédnutí Megapiraně musím poopravit na 20%.

Megapiraňa (2010) (TV film) odpad!

Srandafilm No1 V roce 2010 natočit toto? Scénář děsnej režie děsná... Na zasmání to jde, hlavně kreslené záblesky kulometů pod vrtulníkem. Piraně byli boží. Karel Zeman by v roce 1955 udělal daleko lepší. Podle mně se museli filmaři (v uvozovkách filmaři) smát svému dílu už na place. Ale na sebe si tahle sranda vydělá, tak co.

2010: Moby Dick (2010) odpad!

Hrozná blbost a ještě k tomu Jakub Sajc promluví hned zkraje. To není pro mně!

Bitva o Los Angeles (2011) odpad!

No toto! Tohle aspirujje na kravinu roku, ne-li desetiletí. Jakoby chtěl Mark Atkins natočit to nejhorší co jen jde.

Gottwald (1986) (seriál) odpad!

Jiřina Štěpničková se musela chudák otáčet v hrobě jako vrtule. Asi měla Jirku víc fackovat, ale to bohužel z vězení, kde ji Gottwald nechal na 15 let posadit dost dobře nemohla. Humus.....

Černá díra (2006) (TV film) odpad!

Uáááááááá, no toto....

Rodáci (1988) (seriál)

Ivo Jahelka dávno tomu: ........... Sledoval jsem v každé chvilce Rodáky a odrodilce, politika, boj i láska, těšil jsem se na Vitáska, kterak nabyl opět sílu, viděl jsem všech sto pět dílů a měl dojem převeliký z hrdinovy symboliky: i my ve stylu zajetém též kulháme za světem. .......... Jinak k filmu: Viděl jsem tehdy průběžně asi 8 dílů. A divil jsem se že do toho šli vlastně takřka všichni herci co zrovna mohli. Odpad to pro mně není, ale víc než 40% určitě ne. Za herecke vykony, ktere se dnes uz nevidi.

Zmeškaný hovor II (2005)

Až na to, že Japonci pro mně opravdu neumí hrát, to vcelku šlo. Jinak opravdu japonská kinematografie pro mně není.