Osmý div světa (1989) (TV film)

Jeden nudný neustále se opakující dialog za druhým je snad jedinou výplní tohoto filmu, to dítě, který se pořád řešilo, je ošklivý a herci jsou protivní.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Nic moc, studený čumák Keanu Reeves to dost kazí. Každých deset minut byl záběr na Jennifer Connelyovou, jak zírá "někam".

Eurotrip (2004)

Američané vědi o Evropě totální prd, takže byla docela sranda dívat se, jak pokusem ztrapnit evropu ztrapnili sebe :D Film má spád,dabing je dobrý(dabing Vinnieho Jonese :D to jeho vřískání.."Tupče,jedeš v protisměru,UHNI!!"),některé vtípky jsou skvělé, jako když si Scottyho kámoš hrál na papeže, ono setkání s Hooligans atd. Bod dolu za to, že z Bratislavy udělali takovej kus hovna. Trefit se o pár kilometrů víc nalevo, tak se neznám.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Nehorázně nudný, trapný výmysl, na který se nedá vůbec dívat.

Jednotka příliš rychlého nasazení (2007)

Tenhle velice ceněný kousek mě děsně nudil, nepřipadalo mi to vůbec vtipné, nápad se společenstvem byl divný. Asi jsem to nepochopil...

Diskjockey (1981)

Tady bylo vidět, že se prostě chtělo animovat :D Zplácané páté přes deváté mě ovšem ani na sekundu z těch deseti minut nenudilo.

Marley a já (2008)

Na tenhle film jsem se dost těšil, a dost jsem od něj očekával, trochu jsem se bál, aby to nebyla blbost. Předčilo to moje očekávání, Marleyho roztomilé vylomeniny jsou výplní té optimistické půlky, načež druhá půlka je spíš drama. Druhá půlka je MNOHEM lepší, než první, dokáže člověkem zacloumat, a konec je dost silné kafe :D Jediný film, u kterého jsem brečel byla Zelená Míle..Byla. Vůbec jsem nepochopil, jak mohly být v jednom filmu zároveň scény hodné teenagerských komedií(hoblování nohy?) a zároveň emotivní konec, a přesto to fungovalo.

Bolt - pes pro každý případ (2008)

Fajn animák o psovi, který je herec. Začátek byl supr, střed byl strašně nudný, ale konec, ten byl nejlepší.

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Proboha, to byla taková nuda! Pokus o našláplý akční film totálně selhal.