O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987)

"Až nám, tatíčku, slíbíte, že se s Jírou můžeme vzít" A žili spolu šťastně až do smrti. No, kdybych chtěl být hovado, tak bych napsal, že jednou v noci, když Jasněnku zase bolela hlava a kopla milého Jíru tím špičatým střevíčkem do slabin, ten se rozhodl, že uleví od tělesnosti tím, že si párkrát obkrouží věž. Ale ten nebožák dočista zapomněl si nasadit křídla a z té bouzovské věže se zřítil a od té doby je na invalidním vozíku. Tak kde je ten pohádkový konec, he? Ale to já psát nebudu, hovado být nechci.

Trainspotting (1996)

Mluví-li se mezi toxikomany o "zlaté", zpravidla se má zřejmě na mysli "střela", že. (tedy pokud se tento terminus technicus stále používá) Je ale možné, že by řeč byla a mohla býti o "žíle"? Trpí vůbec narkomani na hemeráče? A není jim to vlastně takříkajíc "u prdele"?

Triumf vůle (1935)

Klasický stranický sjezd - všichni mají lyže a vehementně drogují. A stejně na to jednou dojedou, sjetý-nesjetý, vůl-nevůl. Nepoctivostí triumfovat nelze!

Psycho (1960)

Nedávno jsem četl nějaký článek, ve kterém se psalo o jakýchsi mužích - mamáncích, ale furt tomu moc nerozumím, bylo to zřejmě zle podáno a vysvětleno, takže: Je Norman mamánek?

Smrtihlav (1998)

sebeurčení..sebepoznání..seberealizace..sebereflexe......sebepopření......sebevražda. Do toho žádnému cizinci nic není, já jim do toho jejich tuningu taky nekecám.

Dračí doupě (2000)

To je tak dyž sa žrací doupě hraje uplně nakašu

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Jsou takoví moc sliznatí a vypadají nějak vlhce. A co ta emetická scénka na žebři? Jinak ksichty teda dobré a generál Perez byl správná guma.

Jonah Hex (2010)

What the hex that! Tváří se strašně stylově a přitom rypákem div neryje v zemi, poněvadž má ten vůl hexnšus jak sviňa. Ojoj to jednoho zabolí.

Demolition Man (1993)

Sešívaná lůza musí být z Demolátora asi fakt na větvi, Sylva je totiž Sparťan jak prase a Džon vole k tomu, Saj_mon má všecky ty nagelovance těžce fpiči a s radostí by jim hodil do regeneračního bazénku zapnutý fénix, no a ta kráva, co je zřejmě z jedné půlky bolšoj Vladimír Iljič a z druhé intelektuál Aldous k sobě sešití, a kterou hraje ta fena Buldokova, to je jim spíš ke škodě než k užitku. No a ty zbylé slečinky, ty už je nijak nespasí, ty jenom leští lavku a snaží se v hlavě o malou násobilku, páč už myslí na to, co bude po té jejich oslnivé kariéře, no a takový sportovní manažér, to je přece něco, no né.