Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Věznice Šušeň. Nebo je to Šůšn? Jak říká Standa Řezáč, "majn taktik zkusit šůšn". Standa je totiž klasik a nemá kajn problém protože bylo very gut vetr.

Barbar Conan (2011) odpad!

Dr. Zaius se stoletýma vousama, kterak provádí císaře nějaké špindíře a společně s ní i několika pomatencům, zřejmě trpícím solidárním těhotenstvím???? Tak tomu říkám fantazyvole

Thor (2011)

Teda ten Tchoř je ale kladivo. To enom sa tak ožírat, hulákat a bit sa. Bodej by ho jeho tata nekopl do řiti a nevyhnal z domu, fagana.

eXistenZ (1999)

No tady vidíte, kam tyhlety videohry spějou. A navíc každého jenom otravujou. Já bych všecky ty internety a počítače zakázal.

Věc (1982)

DRRRRRRRRR - toš jak když sa drkoce zubama. Ajn cvaj draj, Russell nese asi čaj, fýr fynf zechs, Russell nese plamenechs, sete oto nové, šlížky dynamitové. Je to věc, že takhle válím v křeči, teď budu pánem výzkumníků...

Robin Hood (1984) (seriál)

-Herne!! Ty jeden paroháči! -Róóbin, tadadátududú damdam (to jakože ta melodie). -Hej, šerife, víš co? Nasir si, ty koni!

Císařův pekař - Pekařův císař (1951)

Co že to stálo na tom šému? -šemhamforaš-? A ne náhodou -všem nám hoř haš-? No že i v našem spořádaném Československu budou tyhlety efekty, totiž drogy, a ani nikterak pokoutně, nýbrž docela veřejně, ba přímo takříkajíc oficiálně, to je teda věc. To tehdá neměli ani ti věčně na cestě a věčně ušmudlaní bítníci v té své zkažeností prolezlé Americe. A ze závisti na naši milovanou vlast z letadel shazovali mandelinku a kvíleli u toho jak pominutí a divoce křepčili!

Vetřelec ³ (1992)

Vetřelec má hlavu jak koleno ve všech filmech a nic, ale když si ji vyholí Ripleyová (hlavu), tak je z toho hned haló.

Hannibal (2001)

Teda ta Jůlina v těch černých šatech...tak to je papání. Viďte pane doktore?

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

V porovnání s Evolution není Vzpoura Lycanů ani ten datadisk, maximálně tak nějaký fanouškovský mód (a ke všemu dost mizerný).