Batman (1989)

Zatvrzele POMSTYchtivý hrdina. Démonický ULTRAzloduch. Špíny PLNÝMA hrstma. ZATRACENĚ temný Gotham City. Tady má KAŽDÝ nějakou tu kaňku na duši. ZKRÁTKA Batman jak má být.

Vetřelec (1979)

Takhle nějak by asi vypadali andělé

Modrý samet (1986)

No je to furt lepčí a lepčí. Akorát nevím, proč si fšeci myslí, že je to úchylárna, když je to enom taková zamotanější detektívka s trochů symbolů v kapci.

Cesta na Měsíc (1902)

Opravdová lahůdka. Na svou dobu úžasné provedení, které dovede chytnout za srdce ještě dnes.

Vikingové (1999)

Teď tak přemýšlím, jestli mi tady ta schopnost logicky uvažovat (vlastní prej všem lidem) nebyla trochu na obtíž. No ale na druhou stranu meče, řeznictví to bylo celkem slušné.

Krysař (2003) odpad!

No co to kurva bylo? Poetický? Film? Extrémní avantgarda? Hodně svérázný výklad legendy, až příliš svérázný. Nesmyslný scénář, neschopná režie, slabá kamera, nuloví herci, s tou pražskou atmoškou to taky nebylo zrovna nadvakrát a o Landovi darmo mluvit.Tenhle mač ste projeli. Jo a ďábel s žebrákem byli k smíchu.

Barbar Conan (1982)

Pořádně krvavá flákota podávaná s mocnou hudební oblohou - na takovou hostinu se nezapomíná.

Čelisti (1975)

Hele, a ten žralok ji sežral? Ukous jí nohu? Obě, jo? Jednu pod kolenem a druhou nad kolenem? A z boku že jí vytrh maso? Na zadku jí vykous díru? A potrhal jí ruce, od prstů až k ramenům? Prsa že ona nikdy extra neměla, že tam nebylo co kousat? A hlavu jí rozkous, pukla jako ořech, jo? A nakonec ji celou spolk, jo? A kdo ti to všechno řek? Ten žralok, jo?

Sedm (1995)

Když skáčete do vody, musíte počítat s tím, že se nad váma může zavřít. Když skáčete do hrobu...