xXx (2002) odpad!

Krucifix

Charlieho andílci (2000)

No je to strašná peachovina, o tom žádná, ale aspoň ty záporňáci.

Pach krve (2003) odpad!

Dost nuda a i na teen-sekačku superpitomé. Odpad jak vyšije. (zerzavou jehlou do kůže nejbližší samičky)

Happy Tree Friends 1 - První krev (2002) (video kompilace)

Ať už byly původní záměry tvůrců sebeušlechtilejší, vyklubala se z nich jen adorace násilí v celé své kráse. Tyhle příběhy by pro svou kontrrroverznost asi jindy vzniknout nemohly, dneska však nijak zvlášť nepohoršují. Buď budete slintat, nebo zvracet. Černá nebo bílá ( i když navlečená do rudé). Každopádně je to gore a těžce sick navrch.

Zběsilost v srdci (1990)

Už mi jde hlava kolem ze všeho toho "nenormálního, drsného a brutálního, ujetého, nestravitelného, úchylného, zvráceného, nepochopitelného, bizarního a typicky lynchovského" a já nevím čeho ještě. To, že něco slyším všude kolem, přece neznamená, že to taky tak cítím a musím to taky tak říkat, ne? Pěkně propocená a zmuchlaná uniforma. Proberte se a konečně si ji operte nebo ji rovnou hoďte do koše. Protože tohle je jenom romance. Sice ta nejultimátnější pod sluncem, ale furt jenom romance.

Smrtelné zlo 2 (1987)

hůzláfináu ha?! no, sladká Henrieta to rozhodně nebude

Within the Woods (1978)

Ještě než otevřete knihu mrtvých, pozorně si přečtěte varování na přebalu - můžete se tak vyhnout spousty nepříjemností...... Ale proč byste to ksakru měli dělat?!

Drtivý dopad (1998)

JAJEŽIŠMARJAJOZÉF, TAK TO TEDA BYLA KAFILÉRKA!

Anděl Exit (2000)

půl litru okeny na sluníčku