Armageddon (1998)

Na vlastní oči jsem viděl, jak se z pevného, pružného hovna stává jenom sprostý rozbředlý kakanec.

Post Coitum (2004) odpad!

Ze "slovenského F." musel snad někdo vyšukat poslední záblesky vědomí, že natočil tak impotentní cosi.

Údolí stínů (2002)

Hrdinou se může každý narodit, jenom ty největší musíme vyrobit. (US Army Hero Machine Inc.)

Apokalypsa (1979)

Vesnice hoří nocí jdu sám, zkrátím si cestu přes pole lán, obklopen dýmem na konci sil, ač smysl neznám jasný mám cíl. Vědomí ztrácím a přece bdím, vede mě ďábel tam dolů - k svým. Snad jsem již mrtev pro tento svět, Satan však sílu vrácí mi zpět. Konečně vidím pekelný chřtán, do žhavých temnot vřele jsem zván. S tělem již nehmotným přicházím blíž, za mnou se zavírá železná mříž. Jáma pekel stokrát prokletá. Jáma pekel krví zalitá. Teď sloužím ďáblu smrtí a zlem, roznáším zkázu jsem démonem. V každém stavení černý oltář, na každém obraze je moje tvář. S hrozivým smíchem vracím se sem, příznivci ďábla padaj na zem. Černá je touha bledá však krev, kdo není vyvolen sklidí můj hněv. Marně se pachtí modlí a sní, démonem stát se ne každý smí. Posedlí vztekem vesnici boří, marně vše dělají marně stoh hoří! (MH)

Noc oživlých mrtvol (1968)

Tak jako v smrtelné agónii, prožíváš život uplynulý, poslední západ slunce promítá krvavé stíny, obrazy z druhého břehu na stěně pohyblivé, úzkost podřizují hněvu elementálové! Otče, proč jsi nás opustil? Protože víra tvá je silnější než já! Já vím, už tě nepotřebuji, géniové bez pohřbu vcházejí. Do říše strašlivých tajemství, kam mají přístup jen zemřelí, vedeni zákonem vítězství, nečekat co osud nadělí. Na nás už neplatí teror anděla sebeklamu, Leviathan otvírá svoji tlamu! (MH)

Velká červená jednička (1980)

My nevraždíme, my jenom zabíjíme. Jeden pěkně drsný příběh o jedné pěkně drsné jednotce v jedné pěkně drsné válce.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

horko hvízdání kulek křik odhodlání hlína v puse vypětí skřípot pískání v uších střepiny nenávist oheň pot krev slzy kusy masa bolest smrt

Tři králové (1999)

War. War never changes. The Romans waged war to gather slaves and wealth. Spain built an empire from its lust for gold and territory. Hitler shaped a battered Germany into an economic superpower. But war never changes. -to je sice z intra k falloutu, ale na Tři krále to sedí dokonale

8 MM (1999)

Já jsem divnej patron, strašně divnej patron, když v noci nespím, tak snuff si pustím.....a s odporem zlým mstím a zabíjím - deus ex mašina