Underworld (2003)

O modrých očích Kači Bekinsejlové

Underworld: Probuzení (2012)

Přímá srdeční masáž - je třeba. Krev sice není voda, ale taky není všechno.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Rychle uhněte z cesty! Zběsile se mi chce! Ježiš, už je v zatáčce! Ach bože, snad to ukočíruju a všechno bude v cajku!

Zrození Planety opic (2011)

Fuj! Ti Římani byli ale oškliví! Chlupatí i na zádech a křivonozí až hanba. Jak takoví zoufalci vůbec mohli vytvořit říši bez hranic? Ach, nešťastná Kleopatro, kam jsi oči dala? Vždyť ten jejich nedomrlý Cézar - takový ošklivec a urážlivec a rozumu mdlého, sotva pár slov ze sebe vypravil. Ovšem, jak se zdá, mezi negramoty opice je králem.

Saltová (2010)

NaCl...neškodný vzorec se strašlivým tajemstvím. Dle nejrůznějších studií lidé příliš solí a to je prý nezdravé. Žoli, jakožto velvyslankyně OSN, se v rámci osvětového filmu zhostila role tohoto zákeřného nerostu a předvádí, že sůl kamenná je novodobou morovou ranou, schopnou rázně zatočit i s agenty tajných a jiných služeb, tedy jedinci mimořádně odolnými a schopnými, prostému lidu jest pak sůl ranou smrtící. Chuděrka Maruška Byljednoujedenkrálova.

Machete (2010)

Pan Mačeta nám roztáčí kolo štěstí a že za to teda vzal, Béda Trávníček jenom kulí oči. To máme strunovku, nůžky na živý plot, křoviňák, bazén! A má to všechno zadarmo! A jako bonus pro věrného zákazníka ještě všechny prodavačky z hobbymarketu! A kolik si na kole štěstí vytočil pan Robík? Sedmdesát procent! Nezapomeňte, v kole štěstí vyhrává každý!

Bubba Ho-tep (2002)

Snímek vesměs sociální, poukazující na trudný život nebohých starců v domovech pro seniory a skrze postavu mumie, tedy skutečně přestárlého člověka, analyzující jejich duševní rozpoložení.