Show Jana Krause (2010) (pořad)

uz docela dlouho mi pripada, ze kraus jde se svym humorem silne dolu. zezacatku byl vazne vyborny, neokoukany, originalni, nebal se jit celkem daleko. v posledni dobe mi ale prijde ke svym hostum az prilis arogantni, jisty si sam sebou - a to prave na ukor vtipnosti jeho poradu..

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Tak nevim. Knihu jsem necetla ani jednu, prvni cast jsem nevidela, tak nevim, jestli je vubec nejak mozne hodnotit. Nicmene pohadka je to roztomila - "krasavec" Pattison obetujici se pro svou lasku, "krasavec" Lautner obetujici se pro svou lasku a Bella, ktera nevi, co chce. No, nijak me to tedy vazne vyrazneji nezaujalo.

Kuře s ušima (2009)

Pomerne zdarile pokracovani Keinohrhasela. I kdyz prvni dil se mi libil vic, tady se da jiz docela dobre odhadnout, co bude nasledovat. Nicmene sympaticke obsazeni, skvely Schweiger i Tschirnerova to zase vytahuji o neco vys.

Zajíček bez oušek (2007)

Roztomila romanticka komedie, u ktery se clovek vazne i zasmeje. Vtipy nejsou trapne, klise se - na romantickou komedii - nevyskytuje tolik. Libilo se mi to vic nez vetsina americkych romantickych komedii, nevim proc, asi z toho proudi nejaky evropsky kouzlo. Jinak skvela prace Tila Schweigera, zvladnout hlavni roli (a skvele!), scenar, rezii a produkci, to ma muj obdiv. Skvele zahrala take krasna a okouzlujici Nora Tschirner.

Válka nevěst (2009) odpad!

Naprosto bez napadu. Od zacatku bylo vsechno jasne - dve kamaradky, ktere se kvuli prkotine - ve filmu pochopitelne neuveritelne nafouknute - zacnou nenavidet a predhanet se. Tato cast ma byt naplnena "vtipnymi" scenami, nicmene scenaristi se ani nejspis tady prilis nezapotili, "vtipne" momenty byly povetsinou ohrane, u filmu jsem se nezasmala snad ani jednou. A to je na "komedii" vazne spatny vysledek. Nakonec samozrejme usmireni, zjisteni ze "nejvicnejlepsi kamaradka" je nenahraditelna, pripadne komicky snatek s bratrem nejlepsi kamaradky. Nelibil se mi ani styl vypraveni, nemyslim si, ze manazerka svateb je pro to ta nejlepsi osoba, jak by totiz ona mohla vsechno toto vedet? Film zachranuje snad jenom sympaticka a hezka Anne Hathaway..

LOL (2008)

roztomila francouzska komedie. Je tam nekolik vtipnych momentu, ktere opravdu rozesmeji. Zvlast pro Francouze typicke zesmesneni Anglicanu. :) Obdivuhodne zahrala Marceau, stejne jako Theret. Jako divka musim ale vyzdvihnout i obsazeni muzske casti. Pohodova vecerni letni komedie a kdyz se k tomu prida jeste neuveritelne vlezlej soundtrack, neuveritelne charisma matky v podani Sophie Marceau, musi to byt alespon ctyri hvezdy.

Protektor (2009)

Na cesky film az neobycejne dobry. Skvela kamera, strih, i hudba. V hlavni roli vyborne zahrala Jana Plodkova, Daniel byl zpocatku rozpacity, ke konci filmu uz se ale vyhral a svou roli zvladl skvele. Chybel pouze lepsi a napaditejsi konec.

Ratatouille (2007)

Skvěle graficky provedený film. Pixar opět ukázal, že mezi animovanými filmy nemá konkurenci. Skvělé, rychle ubíhající, vtipné. Přesto mi něco málo chybělo, chybí konečná třešnička na dortu, která by z ratatouille udělala film hodný sta procent.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Plno brutálních zvířátek, co k tomu říct. Brutalita se kloubí s vtipnými situacemi a člověk se jen těžko rozhoduje, jestli se má smát, nebo brečet nad nechutností. Možná i proto jsou tyto zvířátka tak populární.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Nenasilny serial z korejske valky. Reziseri dokazali skvele pracovat s postavami a nakonec z toho vysel vtipny serial hodny zhlednuti. Je malo lepsich valecnych serialu, pokud se mezi valecne serialy muze MASH radit.