Nevědomí (2013)

Nebudu tu dělat žádné sáhodlouhé rozbory - vizuálně pěkná slátanina. Vidět jednou a zapomenout.

Černobyl (2019) (seriál)

10/10, miniseriál desetiletí. Já jen pevně doufám, že si z toho lidi vezmou to co mají - odpor k autoritářskému stylu vládnutí, kdy se všichni bojí "těch nahoře" a případně represivních složek, až to vede ke kolapsu zdravýho rozumu a pudu sebezáchovy celý společnosti jako takový. A ne, že si z toho vezmou hysterický strach z jádra a začnou řvát něco o zavírání Temelína či Dukovan.

Černobyl - Vichnaya Pamyat (2019) (epizoda)

Leaving Neverland (2019)

Šíleně dlouhé, emocionálně působivé, v lecčems zajímavé, nicméně bez důkazů či vyjádření druhé strany (rodiny MJ, správců jeho pozůstalosti). Proto ani nehodnotím hvězdičkami.

Po strništi bos (2017)

Jak ve svém komentáři píše Enšpígl - "Mé hodnocení mně vysloveně mrzí, ale nemůžu jinak." Taktéž jsem chtěl dát 4*, ale nejde to, takže velmi solidní 3*.

Mladí a hladoví (2014) (seriál)

Napoprvé zhruba půlka dílů ujde, druhá je neutrální či i lehce nudí. Podruhé se na ani na jeden díl nepodíváte - prostě celkově slabota.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

***Spoiler alert*** Takových 3,5*. Jako pokračování nejpoetičtějšího, nejakčnějšího a zároveň nejprofláklejšího sci-fi díla to jde, ale čekal jsem něco jiného, než jen remake Nové naděje. Ale budiž, šlo to. V porovnání s dalším dílem šlo ještě o hóch filmařinu...