Rogue One: Star Wars Story (2016)

***Spoiler alert! *** Rozjezd je trochu pomalejší, úvodní smršť navštívených planet je zase trochu matoucí, ale od půlky filmu perfektní gradace. No a ten konec, to mi úplně vyrazilo dech, od produkce Disney bych takovej temnej závěr doopravdy nečekal. A ta finální scéna s Darth Vaderem, to už je taková extraslaďounká třešnička na výborném dortu.

The Grand Tour (2016) (pořad)

První tři díly nic moc, ale čtvrtej a pátej mi už příjde, že jsou kluci v plný formě :) Za mě ultrasolidní 4 hvězdy.

Průměrňákovi (2009) (seriál) odpad!

Debilnější sitcom fakt jen těžko pohledat. Strašná stupidita.

Marťan (2015)

Řemeslně pěkně zvládnuté, příběh obstojný. Taková nedělní sci-fi oddechovka, podruhé se ale na to asi jen tak nepodívám. Solidních 3,5*. Nebýt té díry do marťanské kolonie zaplácnuté igelitem a zalepené ducttape, tak by to byly možná i 4* :)

Příchozí (2016)

Edit 02/2023: Je to teprve nějakých šest let, co tenhle film šel do kin, a mě to přijde jako kdyby to bylo před dvaceti. Taky jsem si ho pamatoval jako mnohem lepší. A imho nějak nestárne dobře, proto sundavám jednu hvězdu ze 4* na 3*.

Jason Bourne (2016)

Nějak dost dobře nechápu některé komentáře zde. "Jason Bourne" je pro mě osobně největší pecka tohoto léta a jasný vítěz. Dvě hodiny nekončící akce, ani jedno hluché místo, zajímavá zápletka (v rámci universa Agenta bez minulosti), skvělý Cassel, účast Tommy Lee Jonese je plus samo o sobě a Alicia Vikander je skvělá. No a ta pasáž v Řecku? Top strop. SPOILER ALERT! Jen to nepoužití CCTV kamer v Londýně bylo dost úsměvné... 9/10

Zvrhlé panství (2015) (seriál) odpad!

Kdo vymyslel tuhle nehoráznou koko*inu by se měl nechat léčit.

Drive (2011)

No, budu se svým názorem sám, ale já teda niíc nudnějšího už dlouho neviděl... Dost zklamání, vyjma samozřejmě soundtracku - ten je 9/10.

Mezi námi děvčaty (2003)

Jamie Lee Curtis zdědila 100 % hereckého talentu svého otce. Navíc krásnej příběh. Nějaká ta hluchá místa vůbec nehrají roli, fajn podívaná.

Julie a Julia (2009)

Meryl Streep je perfektní v této roli, ztvárnila Julii Child přesně tak, jak vystupovala ve svých pořadech. Objektivně 4*, pro mě jako velkého fanouška Julie soukromých 5* :)