G. I. Jane (1997)

Kdyz se na to clovek diva s odstupem casu, tak jsem pridal o jednu hvezdu navic na 3. Neni to tak spatne a kouka se na to mnohem lip nez na soucasne podobne snimky.

DobroDRUH (2015) (pořad)

Jedna hvezda za ty lokality do kterych Lilek cestuje, zbytek je ohnostroj marnosti.

Lítám v tom (2009)

Celý tento film ve svém komentáři shrnul Cival. Nevím, co bych k tomu dodal více...

96 hodin: Odplata (2012)

ja uz bohuzel nemam takovej drive do zdejsiho komentovani, stejne jako Liam do akcnich scen.. ocividne. no uvidime trojka, ale nebudme moc naivni.. kazdopadne jeden komentar si neodpustim: americka holka rok 2012+. bere kurzy autoskoly od taty v toyote na automatu a pak projizdi carihradsky ulicky smykem 20 let starym medourem. to me fakt jako divaka a fanouska automobilismu strasne nasralo. zbytek takovyh: "meh"..a ano, posledni tretinu jsem nedokoukal, takze muj nazor je relevantni pouze ze dvou tretin.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Tak dle komentaru se toto dilko povetsinou libi zenskemu pokoleni a po jeho shlednuti jsem pochopil. Takova hovadina dokaze oslovit asi opravdu jen nanynky a slepice. 1 hvezda za ucast Clooneyho. Naprosta ztrata casu, neni co vic komentovat.

Interstellar (2014)

No, tak zcela jasnej film roku a lze jen konstatovat, ze Nolan me zas dostal. A ze holt bylo potreba Nolana, aby zas vzniklo opravdu hutne sci-fi. Takhle me zadnej jinej film na cele tri hodiny nedokazal upoutat, kdy jsem se nenudil ani jedinou vterinu, ani jedinou. Prad chce clovek vic a vic a na konci je clovek i rad, ze to uz skoncila, protoze je to pekna emocionalni zdimacka. Zaroven by chtel ale divak jeste aspon hodinku tyhle uzasny vesmirny jizdy, i kdyz podvedome je znat, ze vic uz do toho vmestnat neslo a bylo by to jen na skodu. I tak je ten zaber a divackej pozitek neuveritelnej.. Btw. to co kritizuje POMO, tedy ze nevime pred cim lidi na zemi utikaji, ze ta zkaza na Zemi neni jasne recena, "jde jen o prach", to je ta sila nevyrceneho. A k otazce nevyrceneho jeste jednou - samozrejme konec. Tleskam, jak Nolan udelal jasny a uzavreny konec, ale v jedne lince ho nechal otevreny, aby si ho kazdy divak domyslel po svem. Vsak kdyz jsem byl na tom v kine, tak to dve slecny/damy z jinych koutu salu nevydrzely a popukly v plac. Ja osobne zas poprve pocitil v kine pocit, ze se mi udelalo spatne od zaludku, abych ale nespoileroval, nebudu prozrazovat pri ktere scene.. No a ta hudba. To je kapitola sama pro sebe. Malokdy jsem vnimal hudbu filmu jako pri Interstellaru.. Filmova udalost roku bez debat, jestli nebude Oscar pro nejlepsi film, jsou akademici blbci. 9,5/10.

Proroctví (2009)

Aneb jak Protossove zachranuji Terrany....

Habermannův mlýn (2010)

Radyuv komentar naprosto vystihuje me pocity. Skvele odvedena prace po vech stranach a poslednich 15 minut je emocne velmi silnych.