Na život a na smrt (2013)

No po asi 1500 hodinách strávených hraním Battlefieldu můžu fakt potvrdit, že americký voják toho vydrží opravdu hodně. Těžko říct jak to opravdu bylo, určitě ale byla píčovina nechat ty pasáčky jen tak bez okolků jít a mezitím se vydat špatným směrem zpátky domů. Nu což... Z filmařského hlediska to byla dobře odvedená práce. Akce to byla pěkná a přehledná a strašně mě potěšil ten závěr s přeletem, sic počítačových, ale i tak pěkných apačů společně s AC-130kou. No, asi jsem to těma čtyřma trochu přepálil, ale pro jednou to snad nevadí ;)

Paranoid Park (2007)

Zajímavý film ze skejťáckého prostředí, který na mne po celou dobu působil dosti depresivně. Líbil se mi netradiční výběr hudby a především výkon hlavního představitele. Ale Taylorka taky nebyla špatná :P

Millerovi na tripu (2013)

Příjemná komedie o netradiční rodince. Škoda jen toho závěrečného typicky nechutného proslovu. Toto si odpustit, tak možná přemýšlím i nad pěti hvězdama.

Vlk z Wall Street (2013)

Tak tahle tříhodinová óda na drogy, děvky a nikoliv chlebíčky, ale prachy, mě nechala vcelku chladným. Sice jsem věděl, do čeho jdu, ale i tak jsem byl zklamán. Neustále zfetovanej Leo, kterej tam vyjebal nakonec snad úplně se všema, mě zklamal asi nejvíce. Zasloužil si za to víc, jak jen tři roky. A co se jeho výkonu týče, tak v Djangovi hrál rozhodně líp.

R.I.P.D. - URNA: Útvar Rozhodně Neživých Agentů (2013)

Dosti slabá scifi komedie, která Mužům v černém nesahá ani po ty kotníčky. Rájen byl strašnej a ta Džefova mluva jakbysmet. Během filmu jsem se ani nezasmál, spíše znuděně koukal a tu a tam si občas vychutnal nějakej ten záběr, co nebyl dělanej na počítači.

Mezi dvěma kapradinami (2008) (pořad)

Není to špatné, škoda jen toho připraveného scénáře a stále se opakujících vtipů.

Lovelace: Pravdivá zpověď královny porna (2013)

Pěkně zpracovanej film o první pornohvězdě (je vidět, že Amanda narozdíl od Lindy hrát umí). Škoda jen, že to nebyl příběh se vším všudy a komisař rex tak ostrouhal a do snímku se ani nedostal.

Zabiják Joe (2011)

No musím uznat, že to tu Matthew zahrál vskutku dobře. Je to asi první film, ve kterém se mi líbil. Jinak opět krásná Juno ukázala zase kozy a tentokráte k tomu přihodila i bobra, takže krom toho ujetého konce maximální spokojenost.

Kick-Ass 2 (2013)

Na jedničku to nemá ani náhodou, ale i tak je to pořád nářez. Škoda toho věčného kecání o hovnech a málo akce. Tentokráte ani soundtrack nebyl tak špičkovej, nicméně je to důstojný sequel.