Cena za něžnost (1983)

Puštěno na Valentýna. Vyplatilo se. I když se tu sleduje hlavně vztah Debry s Jeffem, tak mě i tak nejvíc dostal Jack se Shirley. Ti byli vynikající.

Doba temna (2007)

Film o temné době, kde se nešťastnej jedinec rozhodne ještě k nešťastnějšímu řešení. Ale proč ne? Srát na všechno! Za Kanadu, Dianku, fantazie a humor dávám čtyři.

Definice lásky (2012) (TV film)

Nebylo to tak hrozné, jak tu lidi píšou. Sice jsem pro těch pár případů pochopení neměl, ale věřím, že si zrovna tím někdo projít musel.

Osamělý jezdec (2013)

Jo tak celou dobu si film držel ty solidní tři hvězdy. Pak ale přišlo to nejdementnější finále s tak velkým množstvím wtf a superhaluzáckejch momentů, že jsem šel radši na hajzl a tam naštěstí zůstal až do závěrečnejch titulků.

Cesta do fantazie (2001)

Nádherná pohádka o dětské lásce. Když se vraceli od Zeniby, byl jsem k smrti dojat.

Mystery Team (2009)

Nejsilnější kluk ve městě tam byl nejlepčí :D

Vítězové a poražení (1999)

Tak tohle byla pecka. Naprosto perfektní soundtrack a efekty během zápasů mě držely přibitého v křesle po celý dvě a půl hoďky. Sice jsem nevěděl o co tam během zápasu jde, kdo má jakou úlohu apod., pač americkej fotbal bytostně nesnáším, ale i tak jsem se bavil výsostně.

Hříšné noci (1997)

Začátek byl skvělej, samá srandička a kozy mejch oblíbenejch hereček. Škoda, že to tak nebylo až do konce. Hold ty good vibrations nejdou udržet věčně, ať se Marky Mark snažil jak chtěl. Ne, přechod do druhé vážnější půlky filmu byl bez těch koz taky dobrej, ba možná i lepší. Jen mi tam zase něco chybělo ( na druhou stranu bych se ale bez Markovi klobásy klidně obešel :D )