London (2005)

První půlka filmu bylo poměrně o ničem, stále se jen kecalo o existenčních hovnech furt dokola. Pak se to naštěstí přehouplo v něco více normálního a začlo mě to i bavit. Za zmínku zde stojí výbornej Statham, kterýho bych do této role vůbec netypoval. Pak zde byla ještě hezky sviňská Jessica Biel.

Tichý hlas (1998)

Po shlédnutí filmu jsem nevěřil, že Jane Horrocks nezískala alespoň nominaci na oscara, neboť její výkon byl opravdu strhující. Hlavně scéna v hořícím domě. Jinak ostatní to zde taky zahráli na výbornou. K dokonalosti mi zde ale pořád něco chybělo, i tak ale lepší čtyři hvězdy.

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Nebylo to špatné, spousta drobných vtípků, cameo rolí a jeden pes. Líbil se mi zde hlavně netypický milostný vývoj hlavních představitelů. Na těch 90 minut to zabaví tak akorát, lepší tři hvězdy.

Red 2 (2013)

No nic moc no, jednička se mi teda líbila víc. Byla pro mě svěžejší s tak trochu nevšedním nápadem, toto už je jen recyklát xkrát znásobenej akcí, která se opakuje tak dlouho až nudí, aneb neustále vkrádání se na überstřežená místa v hlavních městech a to celé završeno typickým koncem. Jestli bude Red 3 eskalovat stejně jak dvojka, tak se na to snad ani netěším... Jinak hodnocení slabší tři hvězdy

Extra život (1997)

Příjemná komedie o netradičním únosci a netradiční oběti. Škoda toho divného konce, mohlo to být za pět hvězd :)

Já, padouch 2 (2013)

Zmizel sice sépijovec, za to ho ale nahradili v o dost větší míře mimoňové, ou jééé. Dvojka se mi oproti jedničce líbila víc, hlavně příběhem, kterej je sice typickej, ale je oproštěn od těch chvil, kdy víte co příjde, ale naštěstí z toho nemáte chuť zvracet. Dostalo se mi tak svižné akce a humoru, to celé zabalené do krásné animace. Teď už mám jen obavy z případné trojky, pač jestli to bude stejný skok jak z jedničky, tak ve trojce budou už jen mimoni.

Machři 2 (2013)

Ou, co jsem to viděl? Sandlera mám tak rád, ale toto bylo strašné. Jednička přitom byla v pohodě, měla aspoň nějakej ten příběh, samozřejmě nic světaborného, ale pořád vcelku normální sandlerovka. Zato tady je to jeden hnus vedle druhýho, už jen ten začátek mě nechal dobrejch 15 minut s otevřenou hubou, kdy jsem jen čekal na to až se probudí a zjistím tak, že to byl jen sen. Ono ale nic, mysleli to naprosto vážně. Pak se tu a tam občas něco vtipného objevilo, ale spíše film vyplňoval komediální odpad. Aspoň že na tu Salmu se dalo koukat...

U Konce světa (2013)

Tuhle trojku mám rád (Pegg, Frost, Wright). Tak jsem byl dost natěšenej, ale výsledek mě nechal v dosti rozpačité náladě. Začátek byl vynikající. Ale od půlky filmu se to začlo dost opakovat, stále jen mlácení robotů a následná vysvětlovačka. Na konec nedokončili Zlatou míli a Simon to poslední pivo ani nevypil. Nebylo to špatné, ale ten příběh mi to dost zkazil. Škoda...

Jackboots on Whitehall (2010)

Čekal jsem, že to bude větší legrace. Anglickej humor mám rád, zde jsem ho ale tolik nepostřehl a nezasmál jsem se nahlas ani jednou. Vtipně zde akorát byli vyobrazeni němci (hlavně Goebbels) a skoti, kde se mi líbilo utahováni si ze Statečného srdce :).