Croodsovi (2013)

TA DA DÁÁÁ... Nečekal bych, že jeskynní lidé se ocitnou v tak pěkném animáku. Okolní protředí jak kdyby vypadlo z Avataru, jen ten příběh je trochu jednodušší, ale o ten přeci tolik nejde :) Vtipu je tu dost a za tu hoďku a půl je o zábavu více než dobře postaráno.

The Good Life (2007)

Dosti depresivní snímek, na kterej bych se bez Zooey snad ani nepodival.

Ptáčata (2011)

Jo, holky poznaly, že není všechno zlato, co se třpytí. Jinak vcelku dobrý snímek, kde se mi líbila Juno Temple a soundtrack.

Rocker (2008)

No moc vtipné to nebylo, ale i tak se mi film dost líbil. Trochu mi to připomnělo Walk Hard a filmy s Jackem Blackem.

Have Dreams, Will Travel (2007)

Film jsem si pustil kvůli AnněSophii a jsem překvapen jak neuvěřitelně krásného a silného prožitku se mi to dostalo. Podobně jak u Foresta Gumpa jsem si řikal, že na toto bych se vydržel koukat o dost dýl. Těch 85min mi uteklo jak voda. Výkony hlavních představitelů jsou fantastické, neméně tak je skvělá i hudba (na konci jsem ukáp i slzičku). Tenhle film jde mezi mé favority.

Země ztracených (2009)

Né moc vtipná komedie, koukal jsem na to víceméně jen kvůli Dannymu, kterej je tu stejnej jako ve všech ostatních filmech. Pak už tu za řeč stála jen Anna Friel, ale i tak je to bída...

Herečka tisíciletí (2001)

Přenádherný snímek o osudovosti a nenaplněné lásce. Film mě dojal svojí ponurou přesto však krásnou animací, jež je ozvláštněna výtečnou hudbou.

Drsňačky (2013)

Klasická komedie s odlišnejma poldama a strašným scénářem, zasmál jsem se tu ovšem dost. Jako vždy hezká Sandra, které supluje (alespoň pro mě) vtipně sprostá Melissa. Dvakrát si to asi nepustím, ale na zasmání to posloužilo vskutku dobře.

Modrý samet (1986)

No po shlédnutí pořádně ani nevím co napsat. Snímek je to dost pomalý (na mě až příliš), ale nechci tím říct, že bych se nudil, to ne. Jen jsem na to asi neměl tu správnou náladu :) Od Lynche je toto asi první film, který jsem pochopil :D Jinak z filmu se mi velice líbila hudba a šílenec Dennis Hopper. PS: Doufám, že taky brzo uvidím drozda :)