Melancholie (2011) odpad!

Tak toto bylo něco... kdyby mi zbývaly poslední chvíle před apokalypsou, tak bych si to asi pustil ještě jednou, neboť mi to připadalo jako věčnost. Takhle nudný snímek jsem neviděl ani nepamatuji, měl jsem opravdu co dělat, abych to nevypnul. Od odpadu to nedokázaly zachránit ani prsa Kirsten Dunstové, což byla jediná hezká věc v celém filmu.

Hitchcock (2012)

Průměrně natočený snímek o slavném filmu jednoho z největších režisérů světové kinematografie. Přesto bych film fanouškům Hitche doporučil. Ikdyž se zde nedozví téměř nic nového, neboť je vše už v sekci Zajímavosti.

Čistá duše (2001)

Točí filmy, dělá hudbu a všude se rve. Pro mě byl Russel vždy jen gladiátor, ze začátku i zde, ale nakonec mě přesvědčil. Z jeho strany opravdu vynikající výkon, kterýmž to nechal zbytek filmu daleko za sebou, i tak je ale pořád výborný. Když to porovnám s podobným Proof, tak Remorkér z toho vychází o hvězdu lépe díky kvalitnějšímu přiběhu.

Důkaz (2005)

Výborný film o genialitě a šílenství otce a jeho dcery. Dobře zpracovaný příběh, u kterého až do konce pořádně nevíte, kdo má vlastně pravdu, kde je DŮKAZ. Ten ale ve výsledku není tak důležitý jako úcta k památce svého otce. Gwyneth tuto roli zahrála perfektně, Jake, ačkoli ho mám rád, mi tu moc neseděl.

Americké psycho (2000)

Rozhoduju se zde mezi třema a čtyřma hvězdama. Christian to zde zahrál bravůrně, věřil jsem mu naprosto vše. Velmi se mi líbil jeho perfekcionismus / posedlost detailem. Za první shlédnutí tedy tři hvězdy a to hlavně kvůli nejasnému konci.

Princezna Mononoke (1997)

Tak toto byla asi nejhezčí pohádka co jsem viděl. Snad jen Tarzan od Disneyho na mne zapůsobil podobně. Přes dvě hodiny krásné animace s podmanivou hudbou, to vše završeno výborným příběhem.

Pařba na třetí (2013)

Tak pro mě nejslabší díl série. Sice tam bylo dost vtípků, ale snad ani jeden mě nedokázal rozesmát (a to jsem u toho pil pivo). Jediná vtipná scénka byla až v závěrečnejch titulkách. Jednu hvězdu za Hurt. Bez Ken Jeonga by nemělo ani cenu na to koukat...

Po zániku Země (2013)

Že bych byl fanouškem rodiny Smithových se říct nedá. Spoustu filmů s Willem mám rád, to už se ale nedá říct o jeho synáčkovi. Ten mi prostě nesedí, nezahrál to sice špatně, i tak se mi ale ještě v žádném filmu nelíbil. Jinak film měl dosti průměrnej a průhlednej příběh s pár wtf momentama (rozbití jeho supervýbavy bez zjevné příčiny, záchrana orlem, iontová díra...). Jediný co se mi líbilo bylo to velké množství peněz, který do toho nalili. Tak se mi dostalo pěkně zpracovaných počítačových triků a nádherně vyobrazené afterdžungle. Celkově pak film u mě získal slabé tři hvězdičky.

Prince Avalanche (2013)

Ty jo... Čekal jsem komedii a dostalo se mi spíše lesní terapie. Krásná příroda, skvělí herci, pěkný soundtrack. Většinou se u takovýchto filmů lehce nudím, ale když jsem si to po náročném dni pustil, dostalo se mi výborného odpočinku.

Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky (1967)

Když to srovnám se stejně starým Casino Royal, tak náš film vítězí. Sice v něm nehrají Peter Sellers, Woody Allen, Orson Welles a krásná Ursula Anderssová, ale zato má přijatelnější stopáž a lepší vtípky.