Stážisti (2013)

Od komedií tohohle typu očekávám jedinou věc - zábavu. Té jsem se zde bohužel nedočkal, to propagování Googlu apod. mě vyloženě štvalo, hlavní záporák byl na ránu a změna Rose z Ne na Ano byla taky dosti divná. Před odpadem to zachránila jediná scéna - ta v baru :)

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

S těmahle typama looserů se dokáži vždy ztotožnit, bohužel ale že to vyjde vždy jen jim :) To ale nemění nic na tom, že tenhle snímek byl výborná letní komedie s krásnou AnnouSophií a opět vynikajícím Rockwellem.

Pokémon 3 (2000)

Nechápu proč sem zase nacpali tu strašnou počítačovou animaci. Když ji ale pominu tak se mi příběh líbil, pěkná hudba i snový svět. Na konec tři hvězdy a to hlavně za příchod Charizarda :)

Muž z oceli (2013)

Konečně po dlouhé době pořádnej film se Supermanem :) aneb takhle nějak si představuji příjezd emzáků (projev generála Zoda byl vynikající). Zack má nádhernou klukovskou představivost a když jde o Supermana, tak se nebojí zničit půlka města. A tak to má být! S takhle nadupanou akcí v Sucker Punchi na tom byl podobně, zde je ale ucelenější příběh, který ani chvíli nenudí.

Jumper (2008)

Svižnej příběh, dobrej soundtrack, pěkné efekty a žádná obrovská lovestory. Jen ta minirole Stewartky byla hrozná, jinak se mi film dosti líbil.

Pokémon 2: Síla jednotlivce (1999)

Tak druhej díl už nebyl tak dobrej jako první. Vadila mi zde počítačová animace a příběh byl při porovnání s prvním dílem o dost slabší. Dále jsem ještě nedokázal film správně chronologicky zařadit do druhé řady, ale to snad ani nejde :)

Pokémon: První film (1998)

Film jsem si pustil po první sezóně a byl jsem za to rád. Dostalo se mi tak vysvětlení o tom tajemném a nejsilnějším pokémonovi vůbec. Při porovnání se seriálem je zde podstatně lepší příběh vrcholící grandiózním koncem. Už se těším na další!

Ally McBealová (1997) (seriál)

Seriál jsem si oblíbil hlavně kvůli Lucy Liu a Downeymu. Pak ještě díky znázorňování představ hlavní hrdinky, toto se mi líbilo i ve Scrubs.

Dexter (2006) (seriál)

Tu anorektickou a neskutečně sprostou štětku, kterou hraje desetiletej kluk, jsem nedokázal překousnout. Žádná postava krom Dextera samotného se mi v seriálu nelíbila. Tak se mi nechce ani věřit, že jsem to vydržel až do třetí sezóny.