Pokušení (2003)

Nekompromisně by toto DVD letělo do koše, kdyby nebylo jediné zcela zjevné záchrany - a tou byl zpěv. Nádherné písně babtistických sborů byla vždycky moje slabina, a protože je Beyoncé naprosto skvělá zpěvačka (o hereckém talentu raději mluvit nebudu :o( ) dávám nakonec 3*...

Temná bouře (2006) (TV film)

Tak tohle způsobilo v mé hlavě naprostou bombu a to téměř doslova. Na chvíli jsem přestala věřit, že lidé na planetě Zemi dokážou být ještě někdy normální, ale rychle mě z toho vyléčila představa Jedličkova ústavu, kam všichni včetně režiséra a oplácaně- slizkého Stephena Baldwina patří. Doufám jen, že představa naprosto zdegerovaného světa rychle vymizí, abych předešla setkání s tak "významnými" celebritami.

Oko (2008)

Trapný, nepovedený a navíc obšlehnutý... příště si lidi ušetřete práce a hlavně nás a takový filmy už netočte.

Moje velká indická svatba (2004)

Opět krásná Aishwarya Rai a mnoho dobrých tanečních a pěveckých scén, ale něco mi na filmu nesedělo. Asi vývoj děje, posloupnost nebo snad to rychlé měnění světu z Hollywoodu do Bollywoodu. Prostě slušních 60%.

Královna koření (2005)

Aishwarya Rai je nádherná žena, to ví snad každý, ale můžu s čistým svědomím říct, že tento film je krásně natočený, zpracovaný a na mě dýchá kouzlem a aromem indického světa. Tolik barev a vůní...

M*A*S*H (1972) (seriál)

Když byl seriál točen moje mamka se zrovna narodila. Od té doby uběhlo spousty času, o většině seriálů z té doby se ani neví, ale MASH jako by nestárla. Naporosto geniální a nepředvídatelné, snad jen proto, že to psal sám život. Krásný seriál o těžké době a černém humoru, bez kterého by se člověk snad zbláznil.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

No aspoň všem tento seriál potvrdil, že Američani jsou prostě pošahaní. A kde brali inspiraci?? No přeci v průměrné americké rodině, a proto je tento seriál tak oblíený, protože je tak autentický. No nebudu lhát, že se mi nelíbí... je to prostě fajn sitcom.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Tento seriál byl naprosto přelomový, co se vizuálnosti týče, navíc si musím říkat, že tohle se prostě nedá vymyslet, že se to musí opravdu stát, aby něco takového člověk vytvořil. I když jsem tu teď četla, že hvězdá brána opravdu existovala, a když se jí pokusili za starých časů zprovoznit vychouchla doslova celá Florida, což mělo za následek vytvoření Bermudského trojúhleníku. No - opravdu nevím, zda je to pravda, ale určitě mě tento seriál zaujal a určitě se na něj zas příští den podívám.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Seriál o ničem, který je příliš krátký na to, aby mohl mít špatné hodnocení :o)) proto se to líbí i mně a můžu říct, že Charlie Sheen je prostě opravdu talent.

Lovci pokladů (1999) (seriál)

No můžu říct jen jedno, když sem Lovce pokladů viděla poprvé, docela jsem hlavní hrdince záviděla její atraktivnost, chytrost a páru... no jako malá jsem si přála být zrovna taková, ale jak šel čas přišel mi tento film trochu moc přehnaný a navíc nemám ráda, když je hrdinka větší chlap než její pomocník.