F. L. Věk (1970) (seriál)

Všiml si taky někdo, že černobílé filmy nejdou pod hodnocení 70%... člověk by se nad tím měl zamyslet. Tenkrát, když se řeklo herečka tak to znamenalo dámu, která dobře vypadá, umí hrát a zpívat a dokonce i tančit. Tenkrát byli diváci asi o hodně náročnější, než je tomu dnes... Je až neuvěřitelné, že každé rajdě nebo blbečkovi, která/ý se náhodou někde mihne a která/ý neumí ani pořádně mluvit natož hrát, říkáme herečka nebo herec. A přesně o tomhle tenhle film je, tady je Radoslav Brzobohatý opravdu Pan herec a nejen on... Nejbrilantnější herecká etuda :o))

Ulice (2005) (seriál)

Ulice, ulice, ulice... docela mě překvapuje nízké hodnocení. Možná, že kdyby tady na ČSFD bylo větší zastoupení seniorů, ještě by nám ukázali, že Ulice má své místo někdě nahoře... přiznávám, že dívat se na to každý den dá opravdu velký záhul, ale pro mě je to odreagování od každodenního života!

Do naha! (1997)

Moje první erotika :o)) na kterou jsem tajně chodila k televizi a mezi prsty, se zatajeným dechem jsem sledovala jak to 4 páni umí pořádně rozjet a nemusí to být žádní fešáci typu Brada Pitta nebo jiného seladona. Mě se vždy chtělo z britského humoru trochu brečet a tady jsem opravdu slzela smíchy. A už jen kvůli závěrečné scéně bych si tenle film mohla pouštět pořád dokola.

Mladý Herkules (1998)

Jestli tohle měla být náká parodie na Herkula tak se jim to docela povedlo. V teen podání bych to nenazvala ani filmem, byla to veliká kravina a doufám, že se příště takovým už vyhnu... Mělo to IQ houpacího koně a ani jako zábava mi to nepřišlo moc vtipný, takže pokud máte jen trochu rozumu ani si nezkoušejte tento film pouštět.

Záhada Blair Witch (1999)

Páni až teď a tady jsem se dozvěděla, že je to vlastně horor... a já si myslela, že je to jen další úchylárna... vážně tohle bylo to nejhorší co jsem kdy viděla, už v první třetině filmu jsem počítala vteřiny do konce... nejspíš mě tu teď ukamenujete, ale tohle opravdu nebyl můj šálek kávy... NUDA, NUDA a ještě jednou NUDA!!!

Svatba mého nejlepšího přítele (1997)

Tohle tedy bylo na mě až moc... opravdu Cameron Diaz jako vždy úžasná, ale v tomto jsem opravdu nemohla skousnout Julii. Byla děsná... první třetina nuda, druhá čtvrtina odpor a třetí třetina konečně dostala napínavější spád, a snad jen proto jsou tam ty tři hvězdičky... snad jen proto!

Trhala fialky dynamitem (1992)

Helena Růžičková je pro mě Paní herečka, a proto ať je tento film jakýkoliv, mě osobně se líbil a proto dávám slušný 3 hvězdy.

Bony a klid (1987)

Zajímavý český film z kterého jsem trochu vykolejená, aspoň někdo ukázal, jak to u nás doopravdy vypadalo!

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Tak tohle byla fakt bomba, jako malá jsem se vždycky bála, ale nikdy jsem neodolala... dnes je mi už jen líto, že je to málo kde k vidění :o(

Poslední tanec (2003)

Když jsem to dokoukala, měla jsem rozporuplné pocity. Na jednu stranu nesmrtelný Patrick Swayze a na druhou příšerný film. Český dabing byl naprosto otřesný, hluchých míst tam bylo snad více než dabingu, a kromě Patricka byly ostatní herecké výkony naporsto příšerné. Jedniné, co mohlo tento snímek zachárnit byl poslední tanec. Což také splnil, a proto hodnotím slušných 50%.