Kokosy na sněhu (1993)

Tahle "dobrodružná" komedie je prostě kulturní věc, kterou by měl vidět snad každý... příběh je prostý, ale silný- čtyři Jamajčané, kteří chtějí reprezentovat svou zemi na Olympiádě. Zajímavostí je, že o pár let později se příběh stává skutečností.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Člověk by řekl, že kdyby si na tom dali více záležet, mohl by z toho být normální 90-ti minutový film... Zdálo se mi to trochu odfláknuté, ale to asi proto, že do 22-ti minut vmáčkli celou pointu. Původně bych dala jen 3*, ale když jsem viděla to k politování hodné hodnocení, musela jsem jednu přidat... vždyť na Vánoce má být každý štedřejší a navíc Shrekova závěrečná koleda mě fakt pobavila :o)

College Road Trip (2008)

Je to komedie, žádný psychologický hloubkový film a svůj účel splnil. Proto nechápu nízké hodnocení. Martin Lawrenc je jeden z mých oblíbenců a z této komedie vybruslil báječně. Navíc koho to nečeká, loučení s rodinou a starosti rodičů?

Na dostřel (1993)

Průměrně podprůměrné, jindy to Willis umí pořádně rozbalit, a tomuhle dodala štávu jedině S. J. Parker, a to je dost špatný.

Španglicky snadno a rychle (2004)

Popravdě jsem od toho čekala více... jak od celku tak od konce. Nato, že je to rodinná komedie (sice s prvky dramatu), končí tento 120 minutový snímek úplně jinak, než bych na komedii čekala. Možná proto se tu někdo rozplývá nad tím, jak úžasné to bylo. Pro mě to byl průměrný film s nadprůměrnými herci, který trval až moc dlouho na to, abych udržela koncentraci až do konce.

Bezmocná (1995)

Průměrně podprůměrná praštěná komedie, přesně pro nědělní nudné odpoledne.

Sobík Niko (2008)

Sobík, který by chtěl létat, ale nemůže. Přesto se vydává hledat svého tatínka, aby ho to naučil... Krásná pohádka, jak tu někdo píše bílá jako sníh. Žádné násilí, žádné vyumělkované hovadiny, prostě jen pohádka a příběh, a i když je příběh pro děti i mě se moc líbil... "Nejsme žádní ponící, jsme Santovy sobíci..." Doporučuju malým i velkým :-)

Superman (1993) (seriál)

Začátek jako vždy dobrý... později film ztrácí dech a díl od dílu je to horší, ach jo...

Za hranicí ticha (1996)

Film je silný, emocionální a já si jen musím říkat, jak stateční, odvážní a bezprostřední musí být lidé, kteří žijí s ňákým hendikepem. Skláním se před nimi až k zemi. A tento snímek jen vystihuje, to co jsem tu napsala. Film jsem viděla v originále a musím Vám říct, že tento zážitek mě hluboce poznamenal. Zanechal v srdci rýhu, kterou si tam ráda ponechám.

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Tak jo... musím přiznat, i když se za to trochu stydím, že je to fajn sitcom a Fran Drescher je prostě moje oblíbenkyně... I když je trochu praštěná, chtěla bych mít takovou chůvu doma :o))