Soudce Dredd (1995)

Já nemůžu uvěřit, že tak dobrý herec akčních filmů, sklouzl k takové trapnosti! Naprosto šílený dabing a ještě horší herecké výkony - a já si myslela, že takový filmy točí jen Šváca :o)

Vánoční prázdniny (1989)

Možná už jsem moc přeslazená moderním světem, ale tohle opravdu nebyl můj šálek kávy. A z hodnocení tady na ČSFD bych čekala mnohem víc. Tak jo - po dalším shlédnutí přidávam jednu hvězdičku, docela jsem se i zasmála.

Ve jménu Angela (2002)

Ničím nepřekvapil a ničím neurazil... všeobecně nuda převlečená do vznešeného kabátu SYlvestra Stallona.

Do hlubiny (2005)

Je zvláští vidět film, který si vlstně udělal recenzi sám. Snímek nemá žádnou "hloubku" a jediný "poklad" o který se tu dá zakopnout je Jessica Alba. A to je pro dobrý film zatraceně málo.

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Seriál někdy až neskutečně životní a reálný, až z něho běhá mráz po zádech.

Princ Egyptský (1998)

Hodně rozporuplné pocity! Tak jako při shlédnutí filmu tak i při četbě Bible jsem cítila to samé mrazení. Sethi měl na rukách krev, ale čím se může pochlubit Bůh? Vždyť i on si umazal ruce od prvorozených. Nemá být dobrotivý a spravedlivý? Ale i přes mrazení po celém těle, to byl nádherný zážitek a nemůžu uvěřit, že v roce 98´ vzniklo něco tak nádherného. Tohle je přesně ten typ filmu při kterém oněmíte úžasem, ale pak dlouho nemátu chuť pustit si ho znvou.

Fresh Prince (1990) (seriál)

I já, průměrný řadový divák, jsem od toho čekala víc...

Xena (1995) (seriál)

Možná tak před deseti lety bych napsala: "Páni, úplně nejlepší seriál všech dob!" - no ty léta jsou nenávratně pryč a já můžu dodat jen, že to je tak hloupé a stupidní, že by to nestálo ani za jednu hvězdičku. Ale tak z nostalgie...

Iron Man (2008)

Velký a statečný IRON MAN... kdo by řekl, že se z něho ze začátku vyklube egocentrický blb s přesvědčením vlastní dokonalosti a úspěchu. A i přes úspěšný začátek si pointu dokonale podělal - opravdu od toho člověk čekal víc - tak zas možná příště Favreau!

Pomsta ženy středního věku (2004) (TV film)

Jen jedna věta mě napadla, po shlédnutí: "Když ti život dává sodu, řekni si ještě o skotskou!"