Až tak moc tě nežere (2009)

Vskutku příjemná romantická komedie o tom jak komlikované jsou vztahy.Velmi líbivě napsaný scénář do kterého bylo obsazené celé hvězdné nebe.Co se zpočátku zdá složitě zamotané se postupně a to hlavně za pomoci životních náhod dobře a nenásilně rozmotává a vyplňuje...silnější stránku filmu ocení zejméná divačky,ale i mě tato romantiká komedie opravdu pobavila.

Copak je to za vojáka... (1987)

Sakra kvůli tomuhle filmu jsem tenkrát chtěl na vojnu...myslím ,že to bylo i natočeno jako "lapačka" mladých kluků :-)

Pod kontrolou (2008)

Atmosféra ,že by se dala krájet servírovaná talentovanou dceruškou pana Lynche.Tak takhle nám představila výbornou krimi podívanou,která vybočuje snad vším kromě vražd z klasického směru krimi filmů.Styl vyšetřování a vyslýchání několika svědků najednou z pohledu policejních kamer a postupné rozmotávání děje a opětovné zamotávání mě doslova pohltilo.Téměř každá postava ve filmu je svým způsobem "divná" a to právě dodává filmu skvělou tvář!Myslím si,že pokud i další filmy půjdou tímto směrem máme se na co těšit!

Zlo mezi námi (2003)

Ondskan je pro mne osobně jedním z nejpříjemnějších filmových zážitků poslední doby.Silný příběh o přátelství,lásce a lidské zloby,kterou musí člověk v sobě pro určité životní cíle zadržovat a nechat se občas snížit na nejnižší úroveň.Je to příběh o vytrvalosti a cílech,kterých chtete dosáhnot i přes zlo,které je na vás a vašem bezprostředním okolí pácháno.No a nakonec mě napadá jen "na každého jednou dojde"

Gnaw (2008)

Podprůměrný absolutně ničím originální ba naopak vykrádající horor ala Texas chainsaw apod...škoda začalo to jako každý horor a tak i končilo.Možná jsem tímto žánrem dost překoukaný a divák,který takových hororů viděl méně by mohl být spokojenější

Karel Gott 70 (2009) (koncert)

Karle,ty 4 hvězdičky máš k narozninám...pátou si nechám na 80tky..

Bronson (2008)

Pravdiví příběh nejznámějšího anglického vězně natočený až uměleckým stylem s impozantně vybranou hudbou,která filmu dodává krev do žil i když samostatným srdcem filmu je herecký výkon Tom Hardyho,který zvládá svou roli tak až si člověk říká,že je to opravdu samotný sám Bronson.Styl filmu jakým je natočen zdálnivě může připomenout některými scénami v trailerech zmiňovaný Clockwork Orange,ale v podstatě se jedná o zcela něco jiného,protože zde sledujeme opravdový příběh pravého vězně.No Bronson chce mít své jméno být známí a myslím si,že se mu to díky tomuto kontraverznímu filmu povedlo.Tak ať mu to tam někde v cele v Angli utíká!

Kam zmizel kurýr (1981)

Velmi dobrá myšlenka českého Sci-Fi žánru.Pro někoho se může zdát nudné ovšem s ohledem na rok kdy film vznikl sem se rozhodl,že budu volit čistý půměr!

Zamilovaná zvířata (2007)

Krásný oddychový dokument téměř beze slov.Mám rád projekty jako jsou Baraka apod...proto mě tento dokument velice zaujal a potěšil!Koukat skoro hodinu a půl na namlouvající se zvířata,která rodí v absolutním souladu s přírodou své potomky a s pravou mateřskou láskou se o ně starají byl pro mě balzám na nervy!Krása!

Strážci - Watchmen (2009)

12. října 1985 dneska v NY zemřel Komediant...a pro mne se konalo jedno z největších letošních filmových překvapení!Výborně až netradičně vypávěný příběh chvílemi temnější než Sin City a ponurejší než Temný rytíř..ano až tak mě film zaujal!Výborně vybraná hudba z filmu chvílema dělá až videoklip...skvělé efekty,ale na ty už jsme zvyklý u ledačeho...prostě podtrženo sečteno skvělý film s hlubokou myšlenkou a super heroes!!!(hlavně pak tedy pro mne Rorschach).