Hannah Montana (2009)

Vzhledem k tomu ,že se jedná film pro děti a mládež na tom nevidím nic špatného naopak tuším,že se u toho báječně baví.

Policajt ze sámošky (2009)

Komedie,která neurazí a splní skvěle účel a to je to,že pobaví.Nic převratného nejde čekat je to přesně ten film co si pustíte když přijdete unavený z práce zalijete kávu a usednete na sedačku...Skvělý Kevin James!

Marley a já (2008)

Velmi krásná rodinná komedie,která mě dojala k slzám ...a to jsem nečekal..víc snad ani nemá cenu psát to se musí vidět prostě krása!

Krvavý Valentýn (2009)

Na scénáři tohoto nového hororu není zcela nic nového ani vyjímečného ovšem pohltila mě atmosféra právě onoho 3D provedení,která mi doslova vymetla z hlavy myslet na to jak slabý děj film nabízí a nechal jsem se unést do světa brutálně vraždícího horníka a povedlo se to co od filmů očekávám...a to je to že jsem se nadmíru bavil!Jedna z těch lepších vyvraždovaček poslední doby./mluvě zde o 3D v kině/ v klasické verzi dávám ještě bod dolů za tuctový film.

Pátek třináctého (2009)

Legenda 80-90tých let se vrací a jmenuje se JASON!Ovšem v laciném jednoduchém scénáři spolu s nehrající partou herců a hereček odhalující svá ňadra.Když se nad tím člověk zamyslí tak dojde vlastně k názoru,že Pátky 13 nikdy nestály na hodně kvalitním scénáři vždycky šlo o Jasonovo vraždění a podrtženo sečteno přesně tohle nám nabízí i tento nový díl,který skládá poctu celé sérii.Myslím si že Marcus Nispel dokázal že má na víc takový remake Taxaského masakru je tomu důkazem.Tak snad zase za pár let Jasona někdo oživý lépe a nebo možná je lepší ho nechat na dně Cristal Lake odpočívat v pokoji.

Proces H (2009) (seriál)

Je výborné,že ČT vysílá tyhle dokumenty,protože čím dál od té doby jsme tím více mají lidé tendenci se k ní vracet ala k fašismu...hrůzy téhle doby již nikdy více!Vážím si lidí co se dokázali vzepřít i za cenu života...jen bych byl raději kdyby tyhle dokumenty nemuseli nikdy vznikat.

Terminator Salvation (2009)

Pokračování výborné kultovní sci-fi ságy mě celkem potěšilo svou ohromnou strhující akcí/audio-vizuální stránka filmu je úžasná/.I když ve scénáři a hlavně poté na plátně naleznete mnoho chyb někdy až nelogických tak se toto pokuste vnímat tak jako když jste koukali na první díl/1984-lidi nehledali tolik filmových chyb jak je tomu dnes/ a zbyde vám velmi solidní zakončení!McG si ukrojil velký kus a myslím ,že ho excelentně zvládl! /Díky CSFD za předpremiéru/

Něco za něco (2008)

Velice zvláštní film,který mi svou originalitou chvílemi připomínal kultovní Crash od Davida Cronenberga.Vozíčkař Isaac se setkává se zvláštní ženou Fionou,která touží byt jako on...na vozíčku... Isaac zase touží po tom opět se postavit na své nohy...perfektní scénář vám skvěle zamotá hlavu a nadídne nadprůměrné originální drama.

Pamela & Tommy Lee: Porno bez cenzury (1998)

Film o jedné ztracné videokazetě,kterou měla Pamela a Tomy pro své účely...prohlásit jí za ukradenou a vyvařit na ní prašule... :-)

Star Trek: Film (1979)

První Star Trek film,který odstartoval onu velkou ságu.Pro někoho bude hodně pomalý,ale já jsem si v ěm oblíbení našel,protože sebou nese ono poslání a právě tím,že je ten první má své kouzlo už jen kvůli roku kdy byl natočen.Vynikající hudební doprovod a na rok 1979 skvělé filmové efekty.