Star Wars: Klonové války (2008) (seriál)

Opravdu výborný start!!!Je venku již druhá sezona a já už s čistým svědomím hodnotím na plnou protože miluji SW a tento seriál se zatím opravdu daří!Nechybí zde akční scény jako filmové,skvělé hrdinové včetně našich známích jako je mistr Joda apod..prostě Star Wars v animovaném kabátě jsou výborný!!!

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Velmi rozporuplné hodnotit nový Akta X film,protože kromě našich známých herců myslím tím hlavní představitelé Akta X a onou známou znělkou film nemá s původnímy Akty X téměř nic společného.Ovšem hodnoceno jako Krimi Thriler je film opravdu vydařený!Atmosféra z filmu přímo vyzařuje..komplikovaně zamotané vraždy a postupné rozuzlování případu mě přikovalo do křesla.Nejsem zklamán ale zároveň jsem čekal něco jiného.

Oni (2008)

Psycho thriller s překvapivě mrazivou atmosférou ovšem nijak ničím originálním.

Půlnoční vlak (2008)

Jeden z mojich nejočekávanějších filmů je pro mě tak trochu sklamáním..čekal jsem horor na Ačkové úrovni a klesli jsme někam na B ale já B horory rád a navíc Vinnie Jones v roli mlčenlivého leč akčního řezníka mě celkem potěšil ovšem příběhově film upadá...Nadčení se nekonalo,ale honoceno jako průměr je výstižné

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Devatenáct let čekání se vyplatilo!Indiana Jones se vrací a plné kráse a síle!Film má výborný spád už od samého začátku a Harrison i když už jako stařík je stále v nejlepší kondici!Scénář mi sedl absolutně skvělě stejně jako kamera a herecké obsazení spolu s výkony,které nemohli být lepší!Doprovodná hudba opět vynikající!Nemám tomuto pokračovní co vytknout prostě Lucass a Spielberg prostě umí o tom není pochyb.

Oprávněné vraždy (2008)

Celkem průměrná krimi s hvězdným obsazením,které ovšem film nezachraňuje ,ale alespoň máte motivaci tuctovou krimi dokoukat...jediné co film tak nějak zachraňuje je kromě již zmíněních herců celkem slušné finále...průměrný film hodnotím průměrným hodnocením.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Tuhle ságu a tím více po doplnění nové trilogie,která posouvá tu starou na 4-5-6 díl mám hrozně rád.Jak jsem již zmínil v jednom z komentářů považuji tento celek Star Wars za svou osobní Sci-Fi bibli.

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Nemilosrdný střelec (2007)

Výborný western v podání mého oblíbence Takashi Miike.Někde se píše,že Miikeho filmy nějak ztrácejí ono kouzlo,ale já si myslím,že právě tento film dokazuje opak a Miike zde opravdu graduje!Líbí se mi excelentní barevné provedení filmu a hlavně to jak pojal westen mistr všech možných filmových"úchylárniček!:-)Výborný děj ve kterém sem se vůbec neztratil a skvělé přestřelky a sympaticky Tarantino mi jasně napověděli že budu hodnotit jak jinak než 100%.