Hrůzná minulost (2012)

Krásnej krimi-horror s pomalejším rozjezdem, kterej mi byl velice sympatickej hlavně díky zajímavýmu lakonickýmu pojetí. [90%]

Suprhrdina (2008)

Škoda pár lacinejch trapností včetně prdících scének, jinak je to totiž superparodie s několika světovými gagy. Doktor Whitby a video s Cruisem rullezz. [90%]

Flákači (1995)

Tak jsem si to dal po těch pětadvaceti letech a bylo to zklamání, už jsem na to asi starej. Nejvíc mě vlastně rozesmála až v závěru Brenda se svým sólem na bicí. Teen komedie.

Ztraceni ve vesmíru - Série 1 (2018) (série)

Tohle je tak nádherný téma...! Ale bohužel, už přes padesát let existence vesmírných Robinsonových se to ještě nikomu nepovedlo obstojně uchopit. Do další série raději nejdu.

Temné léto (2019) (seriál)

Asylumáci natočili pro Netflix zombie seriálek. A jejich rukopis je trochu znát. Nic novýho pod sluncem, jseš kousnutej nebo prostě nějak chcípneš a za chvíli je z tebe zombík, kterýho jde zneškodnit jen průstřelem mozku, popřípadě jeho rozmlácením. Asi proto většina postav se zbraní v ruce nejdřív vyprázdní zásobník do trupu nemrtvejch, přestože je to ani trochu nemůže zpomalit, natož zastavit. Hlavně že kdejaká baba, která tu přijde ke kvéru, si hned zkušeně otestuje mířidla, zaujme postoj letitýho mariňáka a vůbec se chová, jak kdyby prošla základní vojenskou službou s několika akcemi v terénu. __ S výjimkou asi dvou dílů, ve kterých se něco opravdu důležitýho řeší (na čí stranu se postavit apod.), je to jen bezduchý dílo s okoukanejma honičkama, ve kterým si ani nemáte šanci najít cestu k nějakým postavám, snad s výjimkou plochý Vietnamky (prvních pár dílů jsem váhal nad pohlavím) a hispánskýho Williama.

Noc hrůzy (1985)

Na komedii málo komediální, na horror málo horrorový. Klasickej případ filmu, kterej mohl oslovit v době vzniku, ale dnes je spíš k pousmání, rozhodně žádná nadčasová záležitost. Bylo to dlouhý, zhusta nudný a malinko to zachránila poslední dvacetiminutovka.

Země ztracených (2009)

Hodně dobrá ptákovina a slušná parodie na všechno možný, z části hlavně na Star Trek: The Original Series, ale třeba i na původní seriál ze sedmdesátek. Ferrell v originálním znění je k sežrání a copatá Anička aka Lara Croft jakbysmet.

Chraň nás od zlého (2014)

Za sebe můžu říct, že pokaždý když se Derrickson věnuje exorcismu, stojí to za to. Opět byl noční výlet na WC naší delší chodbou dost nemilej zážitek. Ten ksicht Santina jsem viděl za každým futrem. Příště si radši nachystám bažanta k posteli.

V měsíčním světle (2019)

Co se z toho vyklubalo za fašistickou zrůdnost, to bych při tom skvělým začátku vůbec nečekal. Netflix je prostě ideologicky nebezpečnej, normální sekta, jako Google nebo Zuckerbergovci.