Kancl (2014) (seriál)

Není to vyloženě špatný. Aby taky ne, když je to komplet zkopírovanej geniální UK originál prakticky beze změn, až na pár vtipů přizpůsobenejch českýmu prostředí. Každopádně, tenhle Kancl (respektive pár hlavních postav) sice působí malinko víc uvěřitelněji než ten původní, ale o to míň je zase vtipnější, a jde to samozřejmě i ruku v ruce s hereckými talenty.

Ash vs Evil Dead (2015) (seriál)

So bloody and funny! Jen ty finální bitky by to chtělo doladit, a to v každý sérii.

Humr (2015)

Marně vzpomínám, kdy jsem viděl něco ujetějšího. Zaujalo i pobavilo.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Já nevím, ten Rogen má bejt fakt jako vtipnej? První polovinu tý neskutečně nekonečný a trapný nudy zachraňuje jen Michael Cera a v druhý se to malinko dostane do otáček díky ďáblíkům. Za tyhle záležitosti dávám dvě hvězdy, jinak asi doporučuju sledovat pouze s C₂₁H₃₀O₂ v krvi.

I Love You Phillip Morris (2009)

Pokud jste vlastníkem hetero-žalud(k)u, pravděpodobně pro vás bude pár vášnivejch scének hlavních hrdinů problematických nebo přinejmenším žinantních, protože vidět tyhle superstáry, jak si okusujou jazyky a ochmatávaj koule, je určitě trochu zvláštní (a určitě by to nepůsobilo tak výstředně, kdyby hlavní homo-postavy hráli nějací nounejmové). Jinak je to ale fajn filmeček o jednom vykukovi, kterej nezná míru. Pěknej ptáček, tenhle Russel.

Halloween (2018)

Majkl jenom chodí. Naneštěstí. Nemluví, neběhá, neutíká před vámi, prostě jenom chodí, takže je prakticky nemožný ho dostat, jako třeba zastřelit, když jde na zahradě proti vám, nebo když v baráku před vámi schází schody. Navíc pohrdá střelnými zbraněmi, což vás při každým střetu s ním taky dost znevýhodňuje. No, ale teď to vypadá, že už dochodil. I když...!? Tohle všechno mě vždycky strašně drtilo, ale prostě to k Halloweenům patří a tento byl jeden z lepších kousků, za mě dokonce šťavnatější než ten původní, tudíž mu musím napálit i víc pumpkinpointů, takže za čtyři*. [70%]

Old Boy (2003)

Co to proboha v závěru u Woo-jina předváděl? Za to teda bod(y) dolů. Nebo vám se to snad líbilo? Vy nemáte v otázce morálky, viny a pomsty jasno?

Godzilla II Král monster (2019)

Pokleslá zábava, hihi. Až na přemrštěnej počet monster v pohodě, hlavně, že je Godzilla nejlepší! A ta malá holka s klučičím jménem je tu fakt dobrá, zaujala mě už ve Stranger Things.