Čarodějnice ze Zugarramurdi (2013)

V poslední půlhodince to zašlo trochu dál, než by se mi líbilo, ale stejně je to slušná hlína a skvělej mix.

Prasátko Peppa (2004) (seriál)

Tohle by snad neměl hodnotit nikdo, kdo nemá malý děti a smysl pro humor. Tím pádem totiž nevnímá, že to má, vedle velice humorný, i naučnou složku. A teď si vezmu holínky a půjdu si zaskákat do louží.

Rambo: Poslední krev (2019)

Další ze zbytečně přesluhujících, kazící starý dobrý jméno. Na dědka Johna je směšnej pohled a jediný, co jsem byl ochotnej skousnout bylo, že ještě umí zacházet s kudlou, lukem a šípy. Ale na city tohoto ražení ať to se mnou nehraje. Good bye and sleep well!

Na návštěvě (2015)

Celkem běžnej výlet dětí za prarodiči na jejich farmu, tak jak to o prázdninách prostě bývá. Ale něco je tu špatně. Něco tu smrdí, hlavně v dědově kůlně. ___ Příjemný FF, mimořádně skvěle zahraný od všech (až na matku), ovšem Deanna Dunagan, ta byla tak dokonale prašivá, že za to zaslouží extra vyzdvihnout. [90%]

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Ano, můj pane, tento budu považovat za prequel všech Draculů, dokud (pokud vůbec) se neobjeví nějaký lepší. Ale budou to mít filmaři nesmírně těžký, protože tady, až na manželský letecký manévry a samotnej konec, bylo u mě všechno naprosto bez výtek, prostě téměř dokonalý. [90%]

Denní hlídka (2006)

Jak jsem si tak pročítal komentáře, tak nejvíc všichni špačkujou nad tím, jak to bylo zmatený a ztráceli se v tom apod. Možná jsem byl proti nim ve výhodě, jelikož jsem zkouknul oba díly v jeden den, a to asi doporučím i potenciálním koukačům, protože se mi povedlo vše vidět křišťálově čistě a dějem nebloudit. Navrch musím ještě zmínit, že hlídka Denní je lepší hlídky Noční.

7 životů (2017)

Asi se u toho dá pobavit i líp, pokud totálně vypnete mozek (hlavně u akčních pasáží), což se mi tentokrát nepovedlo.

Interstate 60 (2002)

Tenhle výlet do Absurdistánu mě teda vůbec neoslovil. Možná někdy příště...?

Tajemství smrti slečny Neznámé (2016)

Prožil jsem si víc jak hodinu v márnici se sakra svinskou holkou na stole. Pitval jsem, zkoumal jsem... dejte mi pokoj, už nechci. Øvredal mě opět dostal a hned jdu na jeho další kousek.

Lesní rituál (2017)

Střezte se nocí v severských hvozdech, Loki působí neplechu nejen v příhodách svého lepšího bratra Thora!