RRRrrrr !!! (2004)

Kriminálka z doby kamenný s rozkošnejma zvířatomutama ve vedlejší roli. Ujetý, v některejch momentech přiblblý, v některejch chytrý, ale v žádným případě ne trapný, jak tu někdo píše. Popadat za břicho smíchy se asi nebudete, ale úsměvnost si film udržuje prakticky po celou dobu a to je u komedie zásadní. Zajímavej komentář: niethustra.

The Divide (2011)

Olala! Očekával jsem úplně něco jinýho. Očekával jsem hlavně sci-fi. Rozhodně jsem nečekal takovou hnusárnu plnou nechutnejch, zmagořenejch maniků. Slušný psycho.

Far Cry (2008)

Z pohledu fanouška hry velký zklamání. Mimo tří hlavních postav a beachboyový košile Jacka Carvera, která ale účinkuje jen v první třetině filmu, to nemá s hrou prakticky nic společnýho. Z druhýho pohledu, kdy hru absolutně vynechám (což opravdu není problém), je to sračkoidní béčko až céčko plný trapnejch scén, hlodů a triků. Před odpadem to zachraňujou dvě slušný honičky. A v některejch zdejších komentářích zmiňovaná zábava? Leda pro suchary! Stylově mi to připomíná takový ty rakouský nebo německý akční tv seriály. Většinou mám tendenci Uwemu nadržovat, protože proti němu brojí celej svět a někdy se to neprávem přehání, ale tohle je jeden z případů, kdy to prostě nejde.

Cesta (2009)

Jo, a mimo jiný, ten kluk mě docela dost sral...

Kyklop (2008) (TV film)

Příšerný ve všech směrech. Nejvíc do očí bije asi směšná výprava a herecký výkony zúčastněných, v čele s céčkovým démonem Robertsem. Hvězdičku dávám za pár zábavnejch dialogů a taky za fakt, že se přece jen našlo několik scén, ve kterejch Kyklop vypadal věrohodně. V ostatních případech byly triky na úrovni (jinak skvělýho) Souboje Titánů z roku 1981.

Sunshine (2007)

Mohla to bejt parádní pětihvězda, nebejt několika docela nepřehlednejch, pomatenejch a ulítlejch situací v závěrečný třetině filmu.

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

Docela nuda, s připitomělejma Amíkama v hlavní roli, určená pro cestovatele a dobrodruhy od PC a TV. Pokud jsi fanouškem Survivora a podobnejch reality show, pravděpodobně se ti tenhle závod bude zamlouvat. Já si jdu radši objednat letenku třeba na Kypr, kam se už dýl chystám podívat. A honit se tam budu buď sám nebo mi vyhoní kamarádka.

Svatba Jiřího Káry (2000) (amatérský film)

Sice to na csfd vůbec nepatří, ostatně jako spousta věcí co se sem poslední dobou dostanou, ale tohle... to prostě musim ohodnotit, když už to tu je. Reality show/dokument jak má bejt. TOHLE je svatba jako řemen! Kult!

Kmotr III (1990)

Nejslabší kus trilogie. Nový postavy nic moc, nikdo mě nezaujal, uspokojí snad jen Garcia. Al Pacino je trochu z formy a oproti předchozím dílům, kde byl ohromující, na mě působil v roli dědečka spíš trochu úsměvně, holt není sranda hrát staršího než člověk ve skutečnosti je. No a pak opakující se dějová šablonka hlavně co se týká vztahů rodin, obchodu a řešení problémů mezi nimi, ta mě zklamala nejvíc. Kšeftování v novým prostředí, s tak trochu jinou mafiánskou institucí, to nezachrání.