Ať žijí rytíři! (2009)

Sakra, kdo toho Janáka furt tlačí? Snad se spolu brzo rozkmotří, ale nevypadá to tak... Všem špatnostem tohoto filmu vládne "moderní rytířská" hudba mladýho Brzobohatýho a výkon Štěpána Šafránka, kterej by to měl do důchodu dohnít v Ulici. Ale abych mu snad nekřivdil, oni jsou tam příšerní skoro všichni.

Muž, který sázel stromy (1987)

"Božský" příběh plný naděje, doprovázen velice zajímavou, ale na sledování náročnou animací.

Dorothy (2006) (TV film) odpad!

Protivně infantilně pozitivní dvacetiminutovej úvod vystřídá sled absurdních až debilních situací, v nichž hraje prim šílená a všem do všeho kecající Diane Keaton (proboha, a to si to i produkovala!), kterou profackuje a hodí do klidu až závěrečný tvrdý odhalení reality. Ve všech ohledech otřesnej film.

Pařba ve Vegas (2009)

Tak tohle mi něco setsakramentsky připomíná (teda až na to Vegas, Tysona a jeho tygra)! Takovejch úletů a výpadků bylo...

Srážka s kometou (2007) (TV film)

To přece nemohli natočit Angláni, vypadá to přesně jako jeden z katastrofickejch filmů německý produkce! Trpce úsměvný.

Maniac (2011)

Hmm, můj neoblíbenej herec natočil svižnej akční kraťas plnej násilí, s dobře použitou hudbou. Za kamerou by mi teda Shia (hrozný jméno) určitě nevadil! Zkoukni tady.

Clona (2008)

Špatně odrežírovaná duchařina se špatnými herci (obzvlášť Joshua byl k smíchu). Trapný scénky, trapný dialogy, trapný postavy, trapný záběry. Ale nakonec za šlápnutí na plyn v poslední dvacetiminutovce dávám hvězdičku a brzo vyhledám originál, protože ten snad takhle bídně udělanej bejt nemohl a tudíž je tam šance, že budu mít u filmu bobky, což se tady nepovedlo.

Sucker Punch (2011)

Sucker blbina - super videoklipová podívaná.

Transformers (2007)

Zklamání desetiletí. Celej svět ví, že tyhle filmy miluju, je to můj nejoblíbenější žánr, u kterýho mi nevadí, když je děj sebevíc jednoduchej, pokud je vše ostatní v pořádku. To se ovšem u Transformers, vyjma trikový stránky, vůbec nepovedlo. Humory vyznívají trapně, hlavního hrdinu - frackovitýho, věčně upocenýho zmatkaře, kterej měl bejt asi rozkošnej tim, jaký je to tele, jsem měl chuť uhodit už jen jako divák filmu, co teprve bejt jeho filmovej rodič nebo spolužák, a ani další "nerobotí" postavy nejsou o moc fajnovější. John Turturro utrpěl roli agenta-ňoumy a Megan Fox, i přes svojí nespornou vizuální kvalitu, stojí vždycky za prd (tady nejvíc na prd v závěrečný wtf hero-scéně), a abych kvůli finální monstrózní bitvě dal filmu víc jak 30%, to mě teda ani nehne. Ale šanci to ještě dostane, včetně dvojky a trojky.