Uvnitř tančím (2004)

Doteraz nechápem, že Steven Robertson nie je ochrnutý, lebo to čo predviedol bolo úžasné. V každom prípade, ide napriek tomu, že ukazuje život ľudí s ťažkým postihnutím o veľmi pozitívny a svieži film, veľmi dobré - silné 4*

Princ z Persie: Písky času (2010)

Prince of Persia prekonal moje očakávania. Nemám veľmi rád filmy, kde je priveľa efektov, ktoré sú navyše dosť vidieť. Ale vzhľadom k tomu, že viem o čom je hra, som bol na nereálne poskakovanie, "lety" a pod. pripravený. Práve v tomto zmysle naozaj oceňujem prácu tvorcov, ktorá popritom, že vytvorili fajn film v ňom dokázali udržať ducha hry. A to veľmi pozerateľným spôsobom. Nebyť toho bombastického záveru s rozpadom svätyne, bolo by to možno aj za viac. Takto slabšie 4*

10 1/2 (2010)

Pútavý začiatok vo svižnom tempe, bohužiaľ, postupne upadá. Každopádne výkon Roberta Naylora je dychberúci a nebyť jeho, na 10 1/2 by bolo zrejme nazerané úplne inak. Dej sa mi zdal trochu natiahnutý a to napriek stopáži, ktorá nie je nejaká trýznivá. Avšak to, čo na začiatku funguje, sa postupne stáva do veľkej miery jedinou náplňou deja a začína nudiť. Nič to však nemení na tom, že tento film sa vidieť oplatí. (Art Film Fest 2011, Trenčín 2011)

V peřině (2011)

Ak by som tento film hodnotil ako muzikál, hodnotenie by bolo ešte nižšie. Ak to však pojmem ako muzikálovú rozprávku pre deti, na tie 2* sa to ešte ako-tak vyškriabe. Určite kvitujem snahu o prvý český 3D film a celkom chápem, že sa rozhodli pre takýto typ filmu, kde vizuálna stránka (nech už je akokoľvek gýčová, ale v rozprávke to ešte viem rozchodiť) je pre deti najdôležitejšia. Nebudeme si predsa klamať, že by šlo o film s kvalitným scenárom, či zaujímavými dialógmi. Čo je však ešte horšie, vzhľadom k tomu, že má ísť o muzikál sú aj pesničky pomerne slabé.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Vynikajúce sci-fi. Obzvlášť oceňujem výber Roberta Patricka, lepšie hodiaceho sa herca sa na rolu T-1000 sa asi nedalo nájsť. A aj keď toho Arnie veľa nenahovoril, vo viacerých scénach ma pobavil:)

Skóruj! (2007)

Maggie Q je kočka, ale inak... veru nič moc..

Lovci pokladů (2004)

Nielenže to pôsobí lacne, ono to aj lacné je. Bohužiaľ, akási zlátanina mnohého, čo sme už predsa niekde videli, ma nejak neoslovila.

Forrest Gump (1994)

Tak toto komentár nepotrebuje. F A M Ó Z N E!

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Jediné, čo ma pri tejto sračke prekvapuje, že ju nevysiela TV HNOJ. Nie že by Markíza bola o moc lepšia, ale... toto je skrátka TV HNOJ Production.