Bulšit (2001)

Opět náhodný film, když v televizi nic nebylo. Ani jsem nevěděla, že je to parodie, ale po pár minutách mi to začalo docházet. Šílená střední škola, kde není nic svaté, frajeři a roztleskávačky. Ono vlastně tyhle americké střední školy se zdají podobné. Byly tam super scénky a málem se mi chtělo zvracet z líbací scénky se stařenou, která se snaží zapadnout jako studentka.

Napospas osudu (2014) odpad!

Po hodně dlouhé době dávám filmu odpad. Jako ráda se podívám na takovýhle druh filmu, ale toto mě teda vytočilo. Čekala jsem až do konce, abych se dozvěděla, proč teda ty lidi zmizeli a ty náboženský průpovídky mi lezly krkem. To opravdu natočil nějaký pošuk. Byla jsem zklamaná, ale jen chvíli, protože určitě na tenhle film zapomenu, protože mi nepřinesl nic dobrýho.

Svatá čtveřice (2012)

Mě film pobavil, i když ze začátku nuda. Jen Langmajer s knírem budil pocit s prominutím úchyla. Ale jako nápad dobrý, když tam je taková rodinná idylka. Munzar jako otravný dědek, který chce mezi ně dát plot.

Vánoční Kameňák (2015)

Bylo to ujetý, ale přiznávám, že jsem se párkrát zasmála. Asi mě i navnadilo, že to je z období vánoc. Asi bych tam vynechala toho Zemana, ty dvě zašlý prostitutky, anorektickou modelku, která se snaží zpívat a vietnamce, který prodává trička ve stánku.

Krotitelé duchů (2016)

Já se bavila, i když na začátku to trochu skřípalo. Původní filmy jsem viděla jako hodně malá, tak mi v hlavě zůstal ten zelený duch, který se i tady objevil. Já ani nevím, jestli to brát jako remake nebo jako nějaký další film v pořadí. A takovou sekretářku, co tam měli, bych taky chtěla mít. :-)

Něžné vlny (2013)

Není to špatný, byla i sranda, ale že by mě to nějak nadchlo, to říct nemůžu. Pár vtipných scének viz spartakiáda nebo sametová revoluce s květinami na štítu, tak to vypadalo, jako by to ten kluk všechno spískal.

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Pro mě je ten film takový průměrný. Ne, že by to byla nějaká hrůza, ale ani si neříkám Wow, ten si budu pamatovat dlouho. Svým způsobem bych se ani nedivila, kdyby se tohle někdy stalo doopravdy. My jsme ti méně vyspělí a že chce někdo zachránit tuhle planetu, je taky dobře. Jen ať Země patří zvířatům. Nebojují, nehádají se, nezamořují vzduch, nedělají zbytečně problémy.

Lovec krokodýlů (2002)

Tak u toho jsem se nasmála, jak se to snaží být film a pak záběr na něho a už jsme jako v dokumentu. Kdybych nevěděla, kdo byl Irwin, tak bych si říkala, co to je za blázna. Nebýt těch popletených situací, tak by to ani nebylo ono.

Den nezávislosti: Nový útok (2016)

Vizuální efekty opravdu výborný, příběh se podobá tomu předchozímu, ale v takové vytuněné podobě. Říkala jsem si, že by jsme doopravdy potřebovali nějakou mimozemskou invazi, rozbít pár baráků a měst a za dvacet let by to bylo tak hezky moderní jako v tom filmu a dokonce by byla i nějaká ta základna na Měsíci. Však oni se vrátí a za dvě minuty vysají jádro a bude po Zemi, jelikož se jim podařilo zabít tu jejich velkou matku těsně před koncem. Tak si myslím, že další pokračování nevím, zda bude mít ještě další efekt.

Vítej v Monster High (2016)

Graficky je to trochu jiné než předchozí filmy a spíše ukazuje, jak to všechno začalo plus nějaký ten příběh. Líbí se mi ta rozmanitost příšerek a ten jednoduchý příběh, že to je takové oddechové.