Mravenčí polepšovna (2006)

nechápu tak slabé hodnocení. Je to chytrý, zábavný a poučný film pro děcka.

Mňága & Žďorp On Stage (2010) (koncert)

Tento koncert jjsem viděl na čt2. Zcela mi napravil neuvěřitelně zpackaného a smutného Silvesttra 2010. Mňága je kapelou starších pánů, ale ukázali, že muzika je pořád baví a hlavně jim to perfektně šlape.

Dům U Zlatého úsvitu (2009) (TV film)

Nestandartní, vtipné chytré. Jen postava iluzionisty kurevníka trochu nepohádková, byť tak silně pravdivá. Co vy na to chlapi?:

Příšerná tchyně (2005)

žádná sláva, ale pár rad jak zatočit s tchýní se tam najde.

Sněhurka (2009) (TV film)

Sněhurka je moc hezká - to ostatní v pohádce je mnohem horší.

Ospalá díra (1999)

Dokonale ponuré na jedné straně a úsměvné až hloupé na straně druhé. Tak jak se to dá čekat od pana režiséra.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Po shlédnutí hodnocení na ČSFD jsem šel na film (na přání mé přítelkyně) s takovým despektem, že mne mohl již jen příjemně překvapit. A taky se stalo. Film je opravdu předlouhý a absence některách scén by mu sice ubrala na délce, ale přidala na kráse. Ale přesto jsem si z kina odnesl pár postřehů, které se budou do života hodit.

Jeden svět nestačí (1999)

co naplat bondovky s Brosnanem patří k nejlepším. Škoda, že byl tak nenasytný na peníze, až byl vyměněn a aby skončil u romantických sraček.

Studený bufet (1979)

Tak absurdní a nečekané, až naprosto odzbrojujíci. Je divné mít za kámoše vraha svých partnerek...