2012 (2009)

Tak na to, akú reklamu má tento film, boli to v mojom prípade stratené 2,5 hodiny :(

Mary a Max (2009)

Tento film si neviem predstaviť ako normálny hraný film, možno by to bolo niečo v štýle Amelia z Monmartu... Myslíte, že to bolo fakt podľa skutočnej udalosti ? :D

Číslo 9 (2009)

Výborný film, teda rozprávka :D

9 a 1/2 týdne (1986)

Celkom dobrý film, nebyť tej nedorobenej Basingerovej, dal by som tomu aj; tri hviezdičky :D

Vřískot 3 (2000)

Konečne posledná časť trilógie, ktorá sa už nechytá ani na druhú časť, ktorá bola značne otrepaná...

Vřískot 2 (1997)

Dvojka už nie je to, čím bola jednotka. Zvraty sú predvídateľné, ale som rád, že som si to pozrel. Je to ten typ filmu, ktorý ani nemusíte pozerať, stačí iba počúvať, aby ste vedeli o čo ide. Jednotka bola síce lepšia, ale dvojka za jednotkou iba trochu (viac) zaostáva. :D

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Na pokračovanie Transformers som sa pozeral od začiatku trochu skepticky. Musím povedať, že prvá polhodina bola až na niekoľko detailov úplne nudná. Čo sa týka deja, tak podľa môjho skromného názoru predošlá časť bola na tom oveľa lepšie. Film sa slušne rozbehne až po takej trištvrte hodinke a musím uznať, že z pohľadu efektov a spracovania necháva predošlý diel ďaleko vzadu. Je to jednoznačne najlepší film zo zreteľom na efekty, aký som zatiaľ videl. škoda, že po dejovej časti boli vo filme použité nápady z iných filmov, ako je Matrix, či Terminator. Až na tieto chybičky sa mi film páčil a odporúčam ho do pozornosti. Samozrejme, že ostávam pri názore, že je to film skôr pre deti ako pre dospelých, ale to, kto si ho pozrie už nechám iba na ňom :D

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Pekná rozprávka, dojímavá a poučná zároveň, ale musím priznať, že miestami mi pripadala nielen zábavná, ale aj dosť stupídna...:D V mojom prípade je to pozerateľné iba raz.