Gran Torino (2008)

Najlepší film s Clintom Eastwoodom aký som kedy videl. Perfektný dej a zápletka, super dialógy a hoci má skoro 2 hodiny, tak ani na chvíľu sa pri ňom nenudíte. Iba odporúčam :-)

Vraždy podle Jidáše (1999)

Výborný film, nebyť v ňom neschopných policajtov, dal by som mu aj 5 hviezdičiek :-)

Bourneovo ultimátum (2007)

Najlepšia časť trilógie, hoci som si ani nevedel predstaviť, o čom to môže byť...Neodporúčam pozerať bez pozretia predchádzajúcich dvoch dielov (Agent bez minulosti-Bourne identity a Bournov mýtus-Bourne supremacy). Inak budete z toho mať iba akčné scénky bez celkového pochopenia.:-)

Bournův mýtus (2004)

Výborné pokračovanie, chyba bola iba v tom, že som si nepamätal, ako presne skončila jednotka :-( Inak, nádväznosť častí hodnotím pozitívne, všetko ostatné ostáva presne na úrovni Agenta bez minulosti (Bourne identity). :-)

Agent bez minulosti (2002)

Filmy s Jamesom Bondom sa mi nepáčia, majú síce možno niečo do seba, ale väčšinou sú pritiahnuté za vlasy. Po pozretí tohto filmu som prišiel na to, že asi som našiel náhradu za všetkých agentov 007. Super atmosféra, pointa a spracovanie. Teším sa na pokračovanie.:-)

Moje borůvkové noci (2007)

Priemerný romantický film. Dávam tri hviezdičky, hoci som pri ňom asi trikrát zaspal a sledoval som ho na mnoho pokračovaní. :-)

Obchodník se smrtí (2005)

Podľa môjho skromného názoru výborný film :-) Výborné komentáre deja, asi najlepší film s Nicolasom Cageom...inak tohto herca nemám rád, ale do tejto úlohy si neviem predstaviť nikoho iného. Výborný herecký výkon. Film má síce dve hodiny, ale nemáte sa pri ňom kedy nudiť, pretože je super spracovaný. Iba odporúčam.:-)

Magnolia (1999)

Magnolia pre mňa znamená film na jedno pozretie. Pútavý začiatok, dej filmu v pohode, akurát sa tam na tie padajúce žaby nič extra neprihodilo...:-)

Skleněný dům 2 (2006)

Škoda, že sa nedá dať polovica hviezdičky :-( Tomuto filmu by som dal tri a pól, pretože bol lepší ako jeho predchodca. Všetko bolo v pohode až na to, že som si musel odmyslieť fakt, že rodina už mala v minulosti adoptované aspoň tri deti... Za normálnych okolností to je nereálne. :-)

Bohové a monstra (1998)

Tak toto bola ďalšia homosexuálna konina pri ktorej som od nudy skoro umrel. Nedokážem pochopiť také vysoké hodnotenie. Jedna hviezdička z ľútosti. Ed Wood bol lepší :-)