Memento (2000)

Čakal som podstatne viac a úplne niečo iné. Rozkúskovanie filmu na veľa častí pôsobí chaoticky, čo by ani nevadilo, keby sa jednalo o silnú myšlienku. Hodnotím ako priemerný film. ***+

Astronaut (2006)

Miestami nudný, ale dojímavý film na nedeľné popoludnie, hoci hlavná postava mala nápady riadne nahlavu :-)

V dobré společnosti (2004)

Suchý príbeh, trápne dialógy, sexuálna scéna vynechaná...Das ist alles. Jedna hviezdička za odvahu uviesť toto na filmové plátno.

Mrtvá nevěsta Tima Burtona (2005)

Kam sa hrabe "Doba ľadová" ? Toto je jedna perfektná rozprávka, má skvelú myšlieku a o to lepšie spracovanie. Vytkol by som snáď iba to, že celé to bolo v takej pochmúrnej farbe. Nič proti, len svet "živých" mal byť podľa mňa trochu farebnejší.:-) Iba odporúčam:-)

Za hranicí strachu (2007)

Naozaj, film je na jednej strane drastický, na druhej veľmi pôsobivý. Neodporúčam žiadnej romantickej duši. Myslím, že trochu prifarbený príbeh, ale vraj podľa skutočnej udalosti. Brutálny masaker.

Běžící muž (1987)

Výborný nápad, ale o to horšie spracovanie, viď príklad smrť "Dynama".

Pravidla moštárny (1999)

Tak mne sa to vobec nepačilo, pripúšťam, že to malo príbeh, ale nemôžem si pomôct , ten film bol aj tak SHIT.

Město duchů (2008) odpad!

Podľa mňa to bol jeden nehorazne nudný, otrepaný a trápny film. Niečo neskutočne nudné...

Tygr a sníh (2005)

Roztržitý profesor a koľko toho dokázal...keď niekoho chytí romantická cvíľka, tak nech si pozrie práve tento film:-)