Maso a krev (1985)

Nebyť sexuálnych scén, tak by som tomu nedal ani jednu hviezdičku. Aj tam najlepšia pasáž bola tá, keď do mladého šľachtica udrel blesk a namiesto toho, aby ho zabil, prepálil reťaz, ktorou bol priviazaný. Tak, za toto by som dal tomuto filmu do žánru SCI-FI.:-)

Wonderland Masakr (2003)

Bolo to celkom fajn, Val Kilmer mi pripomenul film The Doors. Podobná úloha, ale výkon v The Doors bol oveľa lepší. Tento film ale odporúčam, pretože bol celkom popletený a zaujímavý, ale na štyri hviezdičky to nebolo, tak 3 a pól.:-)

Dějiny násilí (2005)

Bolo celkom zaujímavé sledovať, ako chlapík radikálne poriešil svoju minulosť :-)

Pod kůží (2008)

Typický horror, taký priemerný...Keď nebudete mať dlho čo robiť, tak si ho pozrite. :-)

Pohádka o putování (1982)

Tak konečne môžem aj ja ohodnotiť túto rozprávku. Poslednýkrát som ju videl, keď som mal asi päť rokov. Dnes mám dvadsaťpäť. Bolo to dávno, čo som ju videl po prvý krát, ale zanechala vo mne hlboký dojem dodnes. Moja prvá močná mora sa týkala draka z tejto rozprávky, druhá morovej ženy. Nahnala mi viac strachu ako akýkoľvek horror, čo som videl potom. Nebyť nepodareného efektu, čo sa týka letu z veže, dal by som spokojne tejto rozprávke kľudne aj 5 hviezdičiek. Môžem iba odporučiť.:-)

Adolf Eichmann (2007)

Celkom dobrý film, až na to, že v ňom neboli normálne farby...iba také hnedo-žlté...Keby v takych farbách boli iba Eichmanové spomienky, tak dobre, ale v takých matných farbách bol celý film. Inak v pohode.:-)

Dvanáct (2007)

Tak tento film patrí medzi filmy, ktoré sa mi po dlhej dobe sucha páčil. Tento film je nevšedný a zaujímavý, porota v ňom je teatrálna a presvedčivá. Každopádne odporúčam pozrieť si.

Hostel (2005) odpad!

Tak toto bola fakt hlúposť. Až sa mi rozum zastavil. Blud!!!

Umučení Krista (2004)

Pripadalo mi to dosť brutálne, ale nebolo to zlé...chýbal tomu príbeh, dej bol zameraný iba na týranie.

Elektrické křeslo (2006) odpad!

Tak toto je fakt prepadák nad všetky prepadáky...nemožem si pomôcť. A ja som od toho čakal seriózny film. Asi som bol naivný...:-) Neodporúčam nikomu...A keby sa to niekomu páčilo, tak nech si pozrie aj film Cerberus, možno práve tieto filmy budú jeho naj.