Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Najslabšia časť zo série. Starí herci a o to slabšie herecké výkony. Škoda :-)

Mladé pušky II (1990)

Nebolo to zlé, ale jednotka sa mi páčila oveľa viac. :-)

Mladé pušky (1988)

Na westerny nejak nie som, ale tento sa mi páčil už v detstve a páči sa mi dodnes. Možno, že si to pozriete a poviete si, že zas až také dobré to nebolo, ale mne sa to páči a hotovo :-)

Jeepers Creepers 2 (2003)

Akože, keď nepozeráte na tento film s hrôzou, ale s úsmevom, tak je to celkom sranda.

Jeepers Creepers (2001)

Taký strelený horror, asi pre deti :-) Skôr som sa pri ňom nasmial ako sa bál. Odporúčam pozrieť.:-)

Wasabi (2001)

Jean Reno patrí medzi mojich obľúbených hercov. Možno aj preto sa mi Wasabi páčilo. škoda len, že sa nechytá na takého Leona.:-)

Indiana Jones a Chrám zkázy (1984)

Indiana Jonesovi ja nejak na chuť neviem prísť...vidím v ňom stále iba priemerný dobrodružný film. Možno, že sa jedná o praotca dobrodružných filmov, ale ja preto hviezdičky zbytočne rozdávať nebudem.:-)

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Pred skoro tridsiatimi rokmi to možno thák bol, ale mňa tento film nejak zvlášť nenadchol...taký priemer:-)

Lví král 2: Simbův příběh (1998)

Na svojho predchodcu sa to nechytá, ale myslím si, že aj tak sa jedná o veľmi pôsobivú rozprávku nielen pre deti:-)

Jurský park 3 (2001)

V celku dobrý film, ale na réžiu Stevena Spielberga sa jednoducho nechytá...trošku škoda, ale aj tak je to dobrééé.