Rambo: První krev (1982)

Tento film sa mi zdal taký nijaký od začiatku až po koniec. Asi dvakrát som si pri ňom zdriemol a zistil som, že o nič som neprišiel. Ale RAMBO je klasika. Pokračovania sa mi však páčili viac.:-)

Hlasy nevinnosti (2004)

Bolo to fajn, dojímavé atď, ale na mňa to veľký dojem nespravilo. Videl niekto z vás Mesto Bohov? Tak toto bolo iné kafe.:-)

London (2005)

V pohode dráma, ťažko opísať, treba vidieť.:-)

Král Škorpión: Vzestup Říše (2008) odpad!

Kráľ Škorpión I. hodnotím ako priemerný film vhodný na nedeľné odpoludnie, ale toto je tak na preklikanie...

Král Škorpión (2002)

Raz za čas si viem pozrieť niečo dobrodružné na štýl Indiana Jones a tento film ukojil moju túžbu po dobrodružstve...aspoň na chvíľu. :-)

Mumie se vrací (2001)

Podľa vzoru jednotky, aj dvojka nesie so sebou svoje dobrodružné čaro. Možno je trochu slabšia ako jednotka, ale myslím, že rozdiel je zanedbateľný. Odporúčam vidieť.

Mumie (1999)

Tento film by som určite neoznačoval ako horror...možno dobrodružný horror so štipkou humoru. Odporúčam pozrieť.

Tajemné okno (2004)

Originálny film...keď som ho začal sledovať, tak ma napadlo, či chlapík nie je náhodou schyzofrenik...potom som sa presvedčil, že to bude asi hlúpy nápad...a nakoniec to tak dopadlo. :-)

Stroj času (2002)

Film sa mi páčil, snáď až na ten koniec, ktorý som musel pozerať dookola, pretože som to nejak nechápal...inými slovami je koniec trochu pritiahnutý za vlasy, ale inak fajn :-)