Pán šelem (1982)

Neviem čím to je :-), ale keď som bol dieťa, tak som to pozeral každý deň dookola. Dokonca keď som mal možnosť pomenovať dve kozliatka, tak som ich pomenoval Kódo a Pódo. Dnes by som sa na to asi nedokázal pozerať dlhšie ako pól hodinu. Asi preto, že AXN je plné seriálov na tento štýl .-)

Alexander Veliký (2004)

Historické filmy sa mi páčia. Napríklad taká Trója bola super. Keď som ju dopozeral, tak som si povedal, že musím vidieť aj Alexandra. Antika, tak to je moje...ale radšej som mohol ostať pri knihe ako sa trepať na TOTO do kina:-(

Troja (2004)

Veľmi dobrý film, len škoda, že väčšina z divákov pozná legendu o trojskom koňovi, takže bude poznať koniec hneď od začiatku. Inak OK :-)

Statečné srdce (1995)

Film, ktorý pobaví, ale i poučí. Len škoda, že William skončí podobne ako náš Jánošík. Asi preto, že je to nakrútené podľa skutočnej udalosti a v skutočnom živote asi takto končia všetci hrdinovia.

Gladiátor (2000)

Mňa film nijak zvlášt nechytil, ale pozerateľný je. :-)

Bouřlivé výšiny (1992)

Asi najlepší romantický film, aký som videl...majstrovké dielo. Keď som to dopozeral, zohnal som si knihu a prečítal som ju jedným dychom. Má to čosi doseba. Hodnotím iba kladne :-)

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Asi najvydarenejšia komédia v ktorej hrá Kate Hudson a Matthew McConaughey. Stojí za pozretie :-)

Švábi (1996)

Myslím si, že sa jedná o pekný, hoci miestami trochu morbídny muzikál. Mne sa film páčil, mne podobným odporúčam do pozornosti. Sex, bugs and rock and roll :-)

Rambo III (1988)

Najlepší film zo série s nebojácnym Johnom Rambom. Keď som bol dieťa, tak som niektoré scény z tohto filmu dokázal sledovať každý deň... Vtedy ešte na dvojhlavovom videu :D

Rambo II (1985)

Starý, ale stále dobrý John Rambo. Pokým Rambo I. sa mi nijak eštra nepáčil musím povedať, že Rambo II. už pozerateľný je. Aj viackrát :-)