96 hodin (2008)

Po dopozeraní som ostal milo prekvapený, pretože som neočakával, že to bude na takejto vysokej úrovni...oveľa lepší film ako Transporter a Crank. Odporúčam všetkým adrenalinovým maniakom .-)

Big Lebowski (1998)

Výborná komédia, pri ktorej sa miestami budete chytať za brucho...ešte keby Dude tak pomaly nerozprával bolo by to úplne skvelé...ale aj tak to je dobré :-)

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Johnny Depp...tak tento herec ma dokáže skvelo pobaviť. Ale v tomto filme ma sklamal na plnej čiare. Takáto volovina sa každý deň nevidí...

Odvlečen (2007)

Podľa mňa nudný a zdlhavý dej, možno, že je to podľa skutočnej udalosti, ale mne to nevadí...dve hviezdičky sú až veľa.:-)

Úhel pohledu (2008)

Filmy takéhoto rázu veľmi vidieť nemusím. I keď sa jedná o kvalitný film, u mňa ma stále iba 3 hviezdičky:-(

Osudový dotek 2 (2006)

Nepáčia sa mi filmy, ktoré sa snažia vytrieskať peniaze z perfektne spracovaného minulého dielu. Pokým Butterfly effect I. bol super, tak toto je skôr prepadák.:-(

Disturbia (2007)

Celkom dobrý film, ktorý sa značne rozbehne až na konci. Miestami nedomyslený, ale pohoda :-)

Hodiny (2002)

Nuda taká, že až dvíha povalu...

Narko (2004)

Super nápad na film, trochu smutné, ako nášho spáča všetci okolo využívali :-(

V jako Vendeta (2005)

Výborný film, ale neviem sa zbaviť pocitu, že už niečo podobné som videl...ale neviem čo...asi Equilibrium. A možno sa mýlim :-)