P.S. Miluji Tě (2007)

Filmy "romantičného" zamerania sú na jedno kopyto a väčšinou pár hodím po dopozeraní si napamätám, o čom to bolo. Tento film nie je výnimkou :-)

Pán much (1990)

Na to, že film na skoro dvadsať rokov, tak to bolo naozaj veľmi pôsobivé a pútavé. By ma celkom zaujímalo, ako to dopadlo s tými chlapcami, keď sa vrátili do civilizovanej spoločnosti :-)

Někdo jiný (2006)

Asi dvakrát som sa pri filme zasmial a to bolo všetko...ale priateľke sa film páčil, tak možno sa bude páčiť aj vám :-)

John Q. (2002)

No, OK. Končí to happy endom...nové srdiečko tlčie k chlapčekovej hrudi...ale inak je to shit.

Smrt panen (1999)

Zaujímavý film, ale nezistil som, čo je na ňom mysteriózne...no čo už. Odporúčam pozrieť :-)

Podfu(c)k (2000)

Výborný film, ale neoslovil ma až natoľko, aby som mu dal maximum hviezdičiek. Hoci veľa nechýbalo :-)

Kokain (2001)

A Ďalší skutočný príbeh... To je zaujímavé, že keď pozerám príbeh nakrútený podľa skutočnej udalosti stretnem sa so scénami, ktoré sa mi úplne nepáčia, ale aj so scénami, ktoré sa mi páčia veľmi. Vychádza mi z toho, že taký je život :-)

Krycí jméno Donnie Brasco (1997)

Jednalo sa síce o pravdivý príbeh, ale mňa jednoducho príbehy o mafiánoch vôbec nechytajú. 3 hviezdičky stačia :-)

Sex ve městě (2008)

Keďže Sarah Jessicu Parker nemôžem ani citíť, dávam tomuto filmu dve hviezdičky...inak, keby tam hrala hociaká iná herečka, tak by som tomuto filmu dal hviezdičky tri. Aby som hodnotenie pridvihol na štyri hviezdičky, tak by v tomto filme musela hrať hociaká iná herečka, ale minimálne hore bez....:-P

Spálené vzpomínky (2007)

Tak ja na drámy nie som. Tento fil som musel pozerať s priateľkou, ktorej sa to veeeeeľmi páčilo. Mne stačilo, že som tam uvidel Koxa Muldera a mal som dosť.