• Pohádka

Valkýra (2008)

Me se naopak od nekterych "kolegu" libi ze je zas k videni jednou za cas film podle skutecne udalosti a ikdyz jsem predem vedel ze nedopadne operace Valkyra uspesne opravdu se mi to libilo!

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

U skoro kazdeho dilu Harry pottera se rozhoduju mezi 3 a ctvrtou * ale i u tohodle dilu me stejne veci zklamalo jako potesilo... hned na zacatku jak tam smrtijedi "leti" mestem idkyz to je poutava a akcni scena nelibi se mi! protoze v kazdem dilu bylo tolik opomïjene ze se nesmi kouzlit na verejnosti... dale se mi nelibilo ze zemrel Brumbal sice s tim film nic nenadela kdyz uz to je v predloze, ale stejne sem chtel aby tenhle film byl takovy vic pohadkovy.. naopak se mi zas libilo ze to neni uplne detsky:-) no kazdopadne to doporucuji shlednout

Teorie chaosu (2008)

Muj komentar k tomuto filmu se uplne shoduje s komentarem Malarkey az na to, ze ja Ryana Reynoldse docela muzu. Opravdu ve me zanechal tenhle film stopy a to by kvalitni film zanechat mel! Vtip, dej, happy end, proste vsechno, co aspon ja u takovych filmu mam rad.

X-Men Origins: Wolverine (2009)

Velice dobre pokracovani X-men "rady" ikdyz teda treba mohli lepe udelat na zaveru Xaviera a drapy Wolverina taky mohli vypadat vic realisticky...za tady to ubiram tu jednu hvezdicku.

Mamma Mia! (2008)

Blbost, ale ktera me se libila :-) jen mohla byt o neco lepsi kamera... nevim jestli to je + nebo - ten zaver, trochu jsem cekal ze se dozvime kdo je Sofiin otec a nakonec se z jim staly stejne jako na zacatku zase vsichni tri.

Podfu(c)k (2000)

Dalsi skvely vykon rezisera Guye Ritchieho. Takoveto filmy opravdu miluju a tento nebyl vyjimkou super vtipy a hlasky na ktere opravdu jen tak nezapomenu a i dej a vyvoj filmu se mi velice libil! Opravdu skvost :)

Van Helsing (2004)

Mam z toho rozproru plne pocity na jedne strane pomerne dobra akce a pri nekterych scenach se clovek i lekne coz by u hororu rozhodne byt melo. Na strane druhe, mohla hudba byt lepsi a pribeh taky mohl byt promyslenejsi.

Constantine (2005)

Vynikajici kousek presne dle meho gusta! nemam co bych vytknul opravdu nic! myslim si ze to co nas ceka bude a je drsne tak jak to je vicemene popsano ve filmu! libi se mi vtip ktery tam je libi se mi postavy ktere tam jsou a jakou ulohu maji! Orpavdu bezchybny snimek!

P.S. Miluji Tě (2007)

Vtipná romantická komedie, která splnilá má očekávání, dokonce je i predčila. Plno zvratů a plno romantiky tak jak to má být!

Ochránce (2005)

Parodie na Vina Diesela, to jestli je povedena nebo ne...ja myslim ze asi spis ano nicmene me to nejak do te hlavy nejde. Pro me VIN DIESEL = Borec, hl. postava, ten kterej to vzdy vsem natre