• Pohádka

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Myslim, ze z dnesnich kriminalek, kterymi nas nynejsi hlavni TV programy zahltily, je tadle nejlepsi..a uprime na tu jedinou se s chuti vzdy podivam..a ne jen z nudy :-)

Čistá duše (2001)

TOP10 Vynikajici! Vynikajici vykon obou hl. hercu, vynikajici scenar. Proste opravdu film, ktery v me hlave urcite jeste dlouho zustane. Nemam jedinou vytku - krasne, poutave, drasajici P.S.: Doporucuji zhlednout bez zjistovani, oc jde.

Flynn Carsen 3: Jidášův kalich (2008) (TV film)

na jendu stranu me to bavi..a na druhou me to prijde strasne trapny...a ikdyz jsem shlednul jiz vsechny 3 dili furt jsem v tom hodnoceni rozpacity... davam 2,4*

Učitel tance (1994)

Bezpochyb jeden z nejlepsich ceskych "novodobych" filmu! a ja osobne nemam co bych mu vytknul!

Batman začíná (2005)

podle me asi nejlepsi zpracovani Batmana spolu s jeho pokracovanim "temny rytir" asi i proto protoze hl. herce mam rad

Dokonalý trik (2006)

Opravdu vynikajici film! Jedine co se mi na nem nelibilo tak je to ze se v tom clovek nekdy ztraci...nerikam ze vsichni ale myslim si ze vecina ano...v jednu chvili je jste u soudu v jednu v Coloradu nekdy zas uplne jinde a clovek musi davat hodne pozor aby se v tom neztratil..aspon me to tak prislo a myslim si ze to je zbytecne ze by si film udrzel divaky i kdyby byl trochu aspon v tomdle ohledu jednodussi. Dost me to pripominalo Iluzionistu, ktereho jsem videl driv a zvlaste nektere psaze treba: jak vzdy zazracny pristroj odvazeli slepci v Iluzionistoj zase nejaci mongolove pokud se nepletu... no me se to opravdu libilo a doporucuji

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Ja bych to hodnotil jako nejlepsi z dosavadni III jak co se tyce veverek tak i napadu a tak...:-) je to fajn odlehcujici film, ktery snad nicim neurazi ale ani neprekvapi

Nezlobte, když nemusíte! (1983)

Vynikajici film! plny dobych vtipu, ukazuje zivot tak jak je a ze i tem vyssim osobam cas od casu nejake to slovicko ulitne :-) ukazuje ze by se vse melo brat s nadhledem a taky je tam par zajimavych a hlubokych myslenek! od tohoto filmu jsem necekal nic moc..ale je skveli!

Pařba ve Vegas (2009)

Sileny, ale dlouho jsem se takhle nezasmal...jednu hvezdicku ubiram za to, ze to mistama bylo az moc pritazeny za vlasy, ale doporucuji to zhlednout!