• Pohádka

Proroctví (2009)

Prvni polovina filmu me opravdu uchvatila, libila se mi, ale od doby kdy se ukazalo co jsou zac ti tajemni "panove" slo to s timto filmem z kopce a opravdu me to hodne ten film pokazilo 1* davam za efekty (napr. jak ztroskotalo letadlo a nebo i s tim metrem to bylo opravdu pusobive) mam rad Cage a proto davam 2* a 3* davam za napad, ktery neni spatny ikdyz neni nejak extra originalni+prvni polovina filmu byla opravdu dobra.

Jumper (2008)

Nechapu, proc ma tady ten film tak male hodnoceni, kdyby mel tak kolem 70% dal bych mu 4-3 hvezdicky, ale protoze ma tak malo, tak abych to aspon nepatrne vylepsil...Efekty,napad! Jedine, co me trosku mrzi je, malo akcnich scen. Mam rad sci-fi zvlast, kdyz je promyslene a nejsou v tom nejaky zasadni chyby a ja jsem tam zadnou nevidel.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Tento film me vtahnul do sebe a myslim, ze dlohou dobu nenaleznu nic alespon z poloviny tak dobreho, tak ziveho, tak strhujiciho! Komu u tohoto filmu srdce nebusilo aspon dvojnasobne, je pro me opravdu chladnym clovekem. Vyborny film bez jedine chybicky, takze si myslim, ze delsi komentar uz je zbytecny..

Mary a Max (2009)

Je to hrozne zvlastni a urcite specificky film. Bylo to hezke a clovek na to musi mit naladu, divim se, ze to ma tak vysoke hodnoceni, protoze si myslm, ze to spoustu lidem sednout nemusi...ale ty to vypnou asi uz tak po 15 minutach... Uprime tento film ani moc okomentovat nejde...je to pekne ztvarnene( vzdalene me to priminalo Fimfarum, myslim hlavne graficky samozrejme) a je tam spoustu vtipu a prestoze to dopadlo vlastne vsechno spatne mam tak trochu usmev na lici. Myslim si, ze prvni vetou jsem tento film okomentoval nejlip> je to hrozne zvlastni film.

VALL-I (2008)

Pro me dost nudny ani sem nepochopil kde byli nejaky "vtipy" kdyz to je komedie...a proste jsem z toho sklaman 2 hvezdicky davam za animace a napad...ale to je pro me u filmu dost malo...chce to vic

Dobrodružství kriminalistiky (1989) (seriál)

Jeden z mala ceskych serialu ktery je opravdu kvalitni! nemam jedinou vitku! opravdu vyborne Kriminalky co jsou dnes by se mohli ucit a v podstate se i uci proto tam vzdy objevi neco co usvedci pachatele a potom se to pouziva stale az do dnesnich dob...alespon vecina! opravdu se mi tento serial hodne libi!

Sám doma (1990)

Todle je pro me takova novodoba filmova legenda :-) vtipna,prastena a dobra!

Karcoolka (2005)

nechapu jak tento film muze mit tak male hodnoceni! me se teda nadmiru libil! ma to napad a hlavne vtip!myslim si ze i detem se tento film hodne libi a myslim si ze je jim i urceny nicmene jsem u toho bavil i ja :-) me se to orpavdu libilo priznavam ze tam bylo par trapnych scen ale ne zas moc a proto ubiram jednu hvezdicku

Mongol - Čingischán (2007)

dostal me titulek na obalu > zrozen k viteztvi < pritom zvitezil pouze jendou priznavam ze to byla osudova bitva a ze potom asi jeste aprkrat neco vyhral(nejakou bitvu)ale stejne...valna cast filmu je dost jednotvarna stale je zajaty a pak se zazracne osvobodi a zase na novo moc jsem nepochopil kde vzal asi u prostred filmu tolik vojaku a proste nektere veci a casti filmu do sebe moc nezapadaly...skoda ale jinak je tento film docela povedeny tech 60%+- je presne

Liga výjimečných (2003)

Dobry film s radou hodne nepropracovanych a nudnych scen 1* davam za vynikajici auto a lod a potom za napad a nektere postavy jako skinner ktery se mi libil jen proto protoze nebyl videt... vlastne sem ze zacatku myslel ze dam jen 1 hvezdicku za to auto..ale prece jen asi to neni zas tak spatny film...