• Pohádka

Útěk do divočiny (2007)

Je to opravdu velice zajimavy a poutavy pribeh...libi se mi, ze je to podle skutecne udalosti a o to vic me mrzi konec do ktereho jsem se hodne vzil. Krasne zabery a ten soundtrack... No proste bajecny film, ktery mohu jen doporucit.

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

Oblibeny serial jiste mnoho lidi a asi predevsim zen:-) nicmene se mi tez libi, libi se mi slovni "prestrelky" kterymi je tento serial nabity a take vtipy, ktere jsou presne podle meho gusta! Snad ani o jednom dilu bych nemohl rict, ze se mi vubec nelibil a to je u serialu ktery ma podstatne vic, jak 20 dilu docela dobre skore.

Pianista (2002)

Presne tak jak rekl golfista: Je to těžké na filmu, který zobrazuje hrůzy války cokoli kritizovat.

Pozemšťan (2007)

Je to uchvatny film! Prekvapuje me, ze to lze natocit...cele se to odehrava na jednom miste, v jedne mistnosti a okolo onoho domu. Je to "hra slov", protoze nic jineho se tam v podstate nedeje, a presto to je tak napinave, tak zajimave. Tento film me dostal a doporucuji zhlednout, ikdyz priznavam, ze nektere to bavit nemusi.

Gran Torino (2008)

Necekal jsem od toho moc, ale Clint Eastwood me prekvapil-mile! Nemam, co vytknout az na konec, ten me trochu zklamal

RocknRolla (2008)

Tento film podle mě má vše co by měl film mít, což je hudba ( sountrack, který se opravdu povedl! ), dobrou kameru - divák neztrácí přehled co se děje, a taky dobrý děj - ten se odehrává hned v nekolika liniích, v pozadí krasný a cenný obraz, jenž projde rukama snad všech hlavních postav a v popředí souboj mezi "starou a novou školou"( Tom Wilkinson X Karel Roden). Líbí se mi, že ikdyž film pochazí z "podsvětí" a drsného prostředí tak to nejsou nafilmovaná jatka. Najdou se tam i vtipné hlášky a opravdu mě tento film mile překvapil!

Iluzionista (2006)

Děj je opravdu lahůdka - ani na 5 minut jsem neměl pocit, že bych mohl v klidu odejit na WC aniž bych o něco přišel. Do poslední chvile jsem nevěděl, jak to všechno dopadne, což mě opravdu potěšilo vzhledem k tomu, jak některé filmy jsou předvídatelné a malo jich není. Dále se mi líbilo zpracování i to, že se to sem tam lehounce opíralo o pravdívé události, jako třeba kouzlo s pomerančovníkem. A taky bych chtěl upozornit na vynikajicí výkon Paula Giamattiho.

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Ikdyz plno lidi tenhle serial ma za totalni slataninu, blbost, a ja nevim za co vsechno jeste, pro hodne lidi to je srdcovka a taktez pro me! Spoustu dilu hlavne z pozdejsich rad byva trapnych a predvidatelnych, ale stale se mi libi a stale mu nechavam takto vysoke hodnoceni!

Black Books (2000) (seriál)

Charakteristicky, bezchybny, stylovy a hlavne velice vtipny. Ma sice jen 18 dilu, ale vsechny jsou vynikajici a Black Books je opravdu ten serial, ktery opetovnym zhlednutim nezevsedni a opakovany vtip zustava stale vtipem.