The Wicked (2013) odpad!

Naprosta sračka

Pád Bílého domu (2013)

Nerealne, nejake situace uz jsou naprosto mimo realitu. Silne zklaman.

Hrůza v Connecticutu 2: Duch Georgie (2013)

BOZE tuhle blbost uz ted pasuju a to je zacatek mesice na kokotinu mesice zari. Ubohe a lacine lekacky, kdyz se stehuju tak jedine uprostred noci, ubohy jak fotr vzdycky utece ze sceny a objevi se vzdy az po akci, duchove kamosi a pan hodny gordy ktery nam pro zaverecne pobliti z tohoto veledila naucil tu malou ktera mimochodem vsechny vykonem prebila naucil jezdit na kole. Chybi uz jen aby pan gordy nakonec zamaval a dal bych tomu ODPAD. Na film se doporucuju pro vlastni obrazek se kouknout max. o destivi den kdy je nuda, spolehat jako ja na prijemnej vecer s pritelkyni a tenhle film = ztrata casu a zkurveni vecer.

Uvnitř (2007) odpad!

Co je to do prdele za zkurvence co nataci sceny kdyz nekdo boda nuzkma do pupiku bricha tehotny zensky ? Sracka francouzska odporna.

Sex ve městě (1998) (seriál) odpad!

Debilni serial s blbyma a trapnyma kecama proti chlapum.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Co k tomu rict..5 hvezdicek ani nahodou, do 3/4 filmu si u me drzel film 4* ale ty scifi sceny ten film uplne podrazili ze jsem z celyho predstaveni mel jen srandu..a na zaver bych jeste zmenil nazev na Rychle a zbesile 6: Nekonečna runway

Chata v horách (2012) odpad!

Tohle je ta nejvetsi blbost co sem za posledni mesice videl !!! Nejdebilnejsi film mesice kvetna

Propad do temnot (2003)

Zacatek vypadal velmi slibne, konkretne prvnich 30 minut ale potom prijdou ty nejchabejsi sceny a efekty a to az do zaverecnych titulku. Napad skvelej ale tohle mel tocit nekdo jinej..