Pasažéři (2016)

První půlka se mi opravdu moc líbila, skvělé nápady, úžasná Jennifer Lawrence. Poslední čtvrtina byla ale bohužel klasické americké klišé. Tak nějak to mohli ukončit dřív a trochu jinak :(.

Zločin z nenávisti (2005)

Za mě tuctový a nudný film, který bych přiřadila tak německé televizní produkci.

Český žurnál - Dělníci bulváru (2014) (epizoda)

Asi jsem byla moc naivni, protoze videt toto byl sok, clovek ktery pohrda lidmi jejichz obrazem je i on sam, penize mu nepomuzou k tomu aby jeho byt a chovani nebylo bez urovne a k zblliti. Mysli si jak na to vyzral ale je videt jak jeho zivot stoji za prd a troska pozlatka na tom nic nemeni... Dokument, kdy realita je pro me horsi, nez veskera fantazie. Vyjadrovani "celebrit" atd...

Dívka ve vlaku (2016)

Kdyby se drželi trochu lépe předlohy, možná bych dala 4*. Každopádně by mě zajímalo, co je za módu zabírat každému obličej ze vzdálenosti 1 cm. Jestli to má způsobit, že je člověk postavě "blíž", tak to na mě nefunguje.

Nerve: Hra o život (2016)

Ze začátku strašně tahalo za oči to přiblížení všeho z jednoho milimetru. Jinak téma má asi ještě další potenciál.

Výměna (2008)

nemám co vytknout, ale na mě to emočně vůbec tak jako na ostatní nepůsobilo, nevím proč, ta Angelina Jolie mi tam nějak neseděla

Než jsem tě poznala (2016)

Emilia Clarke je možná chvilkami trochu nepřirozená, ale k image nervózní dívky to vlastně tak trochu sedělo (v druhé polovině s tím mohla už trochu přestat :D). Přesto právě za ní a její svetříky po babičce dávám čtvrtou hvězdičku (možná tak trochu i tu třetí, protože bez ní a jejích ksichtíků by to nebyla taková zábava).

Velký život malého muže (2013)

Zajímavý příběh, ale dokument mi přišel příliš dlouhý, strašně dlouhé záběry na oči rodičů, kdyby to významně zkrátili, bohatě by to stačilo.